Уроки англійської з носієм мови: у чому їхня особливість і користь

24 Серпня 2023

Дедалі більшим попит має спосіб вивчення англійської, названий спілкуванням з носієм. Цей метод засвоєння мови підійде великій кількості людей, оскільки найчастіше його пропонують саме курси з англійської мови онлайн. Носієм або нейтивом називають людину, якій мова, що вивчається, доводиться рідною. Спілкування з такими людьми справді допомагає довести розмовні навички іноземця до необхідного рівня, що дозволяє легко спілкуватися з іншими в майбутньому.

Хто такий native speaker?

Час розібратися, кого з іноземних громадян можна вважати гідним викладачем рідної мови. Для отримання більш коректної відповіді потенційний студент має чесно зізнатися самому собі - чи зможете він навчити української мови, всім її нюансам і складнощам у сфері правопису, звучання та іншого, громадянина іншої держави?


Якщо зізнання було справді чесним, воно було таким: без професійних навичок це практично нездійсненно. У деяких англомовних країнах для тих, хто бажає навчати мови іноземних громадян, організовуються курси, після проходження яких і складання підсумкового іспиту, можна отримати право викладати іншим.


Вчителі з подібною кваліфікацією чудово підійдуть для поліпшення розмовної практики дорослої людини. Але якщо ми говоримо про навчання англійської мови дітей, тут потрібен саме професійний підхід. Людина, яка володіє різними методиками, тактиками навчання, програмами, основами викладання, а найкраще - ще й має достатній досвід уживання всього переліченого. Все це також має бути засвідчено наявністю головних факторів:
- диплома про вищу профільну освіту;
- документів, що відображають досягнення в професії.

Крім того, навіть попри все це, варто пам'ятати, що заняття англійською з носієм мови мають деякі безперечні плюси.

Переваги занять із нейтивами

Для пошуку знайомих, що природно розмовляють англійською, не потрібно докладати багато сил. Завжди можна відвідати сайти, на яких проводять час люди з безлічі країн з метою спілкування і поліпшення мовної практики. Крім цього можна пошукати відповідні курси англійської мови з носіями та зустріти не просто нейтива, а ще й викладача для окремих уроків англійської. Далі перелічені плюси таких занять.

Більше інформації про чужий менталітет

Під час розмови з носієм, співрозмовники будуть торкатися безлічі тем, і одна з найпопулярніших - різниця культур і звичок. Під час бесід з іноземцями є можливість почерпнути для себе багато нових знань про англійську або американську культуру, звичаї та багато іншого. Це допоможе не тільки поліпшити рівень своєї обізнаності, а й замислитись над можливим відвідуванням цієї країни в майбутньому, щоб самому побачити на власні очі все, про що розповідав співрозмовник.Подолання мовного бар'єра

Мовний бар'єр є складністю, яка переслідує більшість. Адже недостатньо знати слова та правила, потрібно ще розуміти, як це все застосувати в реальному мовленні. Найбільшою перевагою при спілкуванні з носіями є подолання мовних бар'єрів. Студент починає говорити попри все, просто тому, що це єдиний спосіб підтримувати бесіду. Спочатку можуть виникати проблеми зі швидкістю вимови та формулювання своїх думок іншою мовою. Але з часом це минає, і діалог починає підтримуватися сам собою, на досить побіжному рівні.


Можливість завести корисні знайомства


Крім безпосередньо отриманих знань, учень так само отримає розуміння про те, чи подобається йому ця людина. Адже часто відбувається так, що учні заводять дружні стосунки з носіями мови. Ніколи не треба нехтувати шансом знайти іноземних друзів, адже будь-які знайомства можуть стати не тільки просто цікавими, а й дуже корисними в майбутньому, навіть якщо вони відбулися в школі англійської мови з носіями.


Якісне збагачення словникового запасу


Під час спілкування з іноземцем, студент не тільки опановує нові слова, а й збільшує їхній запас реальними виразами - він чує всі нюанси вимови, розмовні звороти, скорочення слів, які часто використовуються в мовленні, та багато іншого. Такі слова в мові допомагають спілкуватися з нейтивами на їхньому рівні, а також допомагають удосконалити власний прогрес – розуміння усного мовлення, чужих звичаїв та звичок.Кому рекомендуються заняття з носієм мови?


Вчитися з носіями мови краще починати тоді, коли необхідно істотно поліпшити свій рівень розмовної мови. Якщо рівень володіння англійською наближається до нуля, заняття з носієм можуть бути марними і нудними, особливо якщо вчитель при цьому не володіє рідною мовою учня. Тож можна зробити висновок, що уроки англійської з носієм мови найбільше підійдуть тим, хто вже володіє мовою на середньому рівні. Пошукати хорошого нейтива можна, наприклад, звернувшись до різноманіття шкіл або курсів англійської. Найчастіше саме вони працюють з професіоналами.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter