Знайомство з учасниками 30-денного курсу «Мій проект за 30 днів». Тетяна Орлова

03 Листопада 2018

Тетяна Орлова – учасниця курсу «Мій проект за 30 днів».

На сьогоднішній день я разом з чоловіком Сергієм займаюсь виготовленням домашніх напівфабрикатів. Зараз поки працюємо дома.

Можливо, зі сторони, це лише напівфабрикати, але для мене це мій витвір. Зробити свою продукцію якісно і з любов’ю – це 50% успіху, але ще треба заявити про себе і про свій товар, треба не боятися продавати, щоб твої витвори приносили тобі не тільки моральне задоволення.

В соцмережі натрапила на пост Людмили Пенцак, яка пропонує чітку схему, покрокову модель дій для створення свого бізнесу. Зараз відчуваю, що на правильному шляху.

Я хочу розвитку, тому прийшла на цей курс.

Сподіваюсь отримати практичні поради, чіткий алгоритм дій для втілення в життя моїх задумів!


Також хочемо нагадати, що взяти участь у 30-ти денному курсі «Мій проект за 30 днів» можна дуже просто ЛИШЕ ЗАРЕЄСТРУВАВШИСЬ.

Цей курс буде також і в ОНЛАЙН. Платформа – закрита група у ФБ. У вас буде чудова змога переглянути та опрацювати МК в зручний для вас час в записі.

Це також стосується учасників «живих зустрічей». В силу обставин, коли у вас не буде можливості відвідувати зустрічі – запис МК у закритій групі ФБ – чудовий бонус!

Персональні коуч-сесії – будуть відповідно до пакету участі.

Пакети участі та їхня вартість:

«Живі» (off-line) учасники: «живі» зустрічі, нетворкінг, генерація ідей, «мозкові центри», робота із запрошеними експертами, персональний коучінг та додаткові файли - 3 300 грн;

On line учасники з коуч-сесіями та додатковими файлами – 2 300 грн;

On line учасники (без коучінгу), лише МК та додаткові файли – 1 300 грн.

Реєстрація обов’язкова!

Залишились запитання? Деталі за тел.: +38 050 18 222 18 (Viber)

Кількість місць ОБМЕЖЕНА.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter