Знайомимося з учасницями 30-ти денного курсу «Мій проект за 30 днів»: Іванна Соха

04 Листопада 2018

У Луцьку стартує абсолютно новий та унікальний 30-ти денний курс для охочих «вдихнути життя» в свої ідеї, вийти на новий рівень розвитку вже існуючої діяльності.

Автор курсу Людмила Пенцак – експерт та бізнес-тренер з управління та мотивації персоналу, коуч управлінського розвитку, співзасновник єдиного в Луцьку реаліті-шоу «Пігмаліон 3D».

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЛУЧАНАМ ПРОПОНУЮТЬ РЕАЛІЗУВАТИ СВІЙ ПРОЕКТ ЗА 30 ДНІВ З ЛЮДМИЛОЮ ПЕНЦАК

«Таблоїд Волині» знайомить з учасницями 30-ти денного курсу «Мій проект за 30 днів».

Іванна Соха – громадський діяч, засновник та голова правління громадської організації «Ресурсний центр “Кольорова капустинка”» та просто мама.

«З легкої руки Людмили Пенцак, яка запропонувала мені взяти участь у її авторському 30-ти денному курсі «Мій проект за 30 днів», я вирішила віднайти ті необхідні інструменти для подальшого розвитку громадської організації і надихнутися новими знаннями та знайомствами для реалізації нашого грандіозного плану, пов’язаного з облаштуванням сучасного (не лише за матеріальним наповненням, а й ідейним) простору обміну інформацією, психологічної підтримки батьків у скрутних ситуаціях та особливо реальної допомоги нашим діткам, залучивши новітні світові практики реабілітації, соціалізації та адаптації дітей з особливими потребами.

ГО «Кольорова капустинка» створена батьками дітей з ДЦП, і в цьому наша сила, адже діти різного віку і відповідно серед нас є батьки з величезним досвідом боротьби з недугом, які готові ділитися своїм досвідом.

Я сама мама особливого хлопчика і стикнулася з багатьма проблемами, які, переконана, буде в змозі допомогти вирішити наше об’єднання батьків.

Глобальною концепцією бачу створення новітнього ресурсного центру для особливих діток, який буде прогресивним у виборі форм роботи з дітками, комплексно підходитиме до проблем таких сімей, пропонуючи роботу не лише з дітками, а й з їхніми батьками. Центр, який відкриє двері новітнім методикам роботи з особливими дітьми, залучаючи до співпраці спеціалістів різного рівня для навчання та безпосередньої роботи з відповідною категорією.

Ми є новоствореною організацією, але вже намагаємося залучати наших діток до розвиваючих занять та соціалізовувати їх.

На проекті сподіваюся віднайти натхнення, повірити в себе та «стартанути» зі своєю глобальною ідеєю. Адже для її втілення мені конче необхідні певні знання, які, я переконана, що тут отримаю», - розповідає про себе жінка.

Також хочемо нагадати, що взяти участь у 30-ти денному курсі «Мій проект за 30 днів» можна дуже просто ЛИШЕ ЗАРЕЄСТРУВАВШИСЬ.

Цей курс буде також і онлайн. Платформа - закрита група у ФБ. У вас буде чудова змога переглянути та опрацювати МК в зручний для вас час, у записі.

Це також стосується учасників «живих зустрічей». Якщо у вас не буде можливості прийти на зустрічі - запис МК у закритій групі ФБ - чудовий бонус!

Персональні коуч-сесії будуть відповідно до пакету участі.

Пакети участі та їхня вартість:

«Живі» (off-line) учасники: «живі» зустрічі, нетворкінг, генерація ідей, "мозкові центри", робота із запрошеними експертами, персональний коучінг та додаткові файли - 3 300 грн;

On line учасники з коуч-сесіями та додатковими файлами – 2 300 грн;

On line учасники (без коучінгу), лише МК та додаткові файли – 1 300 грн.

Реєстрація обов’язкова www.pentsak.com/kurs

Залишились запитання? Деталі за тел.: +38 050 18 222 18 (Viber)

Кількість місць – ЗАЛИШИЛОСЬ ОДНЕ МІСЦЕ.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter