«Злиденний» квиток: ціну на проїзд у луцьких маршрутках хочуть збільшити вдвічі

03 Березня 2021

У Луцькраді запропонували видавати особливий квиток пасажирам місцевих маршруток, які платять готівкою. Проїзд за такими квитками хочуть зробити вдвічі дорожчим.

Про це йшлося під час чергового засідання виконкому Луцької міської ради, пише «ВолиньPost».

Начальник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов повідомив, що станом на сьогодні майже всі перевізники не виконують умови договорів, зокрема водії маршруток беруть готівку, а перевізники не вживають заходів задля зменшення обігу коштів. Після заключення договорів задля проведення контролю за оплатою проїзду працівниками ЛПЕ (окрім «Санрайзу») певні зрушення є: за 2 березня провели валідацію в маршрутках понад 109 тисяч, тоді як на початку лютого – 87 тисяч пасажирів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКУ СФОТОГРАФУВАЛИ ПАСАЖИРІВ-ПОРУШНИКІВ, ЯКІ РОЗРАХОВУВАЛИСЯ ГОТІВКОЮ. ФОТО

Своєю чергою, член виконкому Олександр Серватович запропонував випустити спеціальний квиток для людей, котрі розраховуються готівкою в громадському транспорті, запропонувавши за нього вдвічі більшу ціну.

Серед порушень – на маршрути виходить значно менше транспортних засобів, аніж було заявлено – із 162-165 у кращому випадку їздять 155 автобусів, водії не доїжджають на кінцеві зупинки, немає транспорту у ранкові та вечірні години тощо.

За порушення перевізникам видали 46 приписів, тож вони доповідатимуть під час наступного засідання виконкому.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter