Зірку інстаграму кота Степана евакуювали з Харкова. ФОТО

17 Березня 2022

Зіркового кота Степана, який став всесвітньо відомим завдяки характерним фотографіям і відео в інстаграмі, евакуювали з Харкова.

Історію про перші дні війни у Харкові та порятунок розповіла його господарка.

«24 лютого рано вранці ми були вдома і спокійно спали. О п'ятій ранку пролунав якийсь вибух, і я крізь сон навіть не зрозуміла, що це було. Через якийсь час, приблизно через пів години, пролунали наступні вибухи, затремтіли вікна, я схопилася і зрозуміла, що відбувається щось жахливе! Наступ та обстріл Харкова (особливо р-н Північна Салтівка, де ми живемо). Ми зрозуміли, що в наш будинок прийшла війна.

У перший день війни були найжорстокіші руйнування. До сусідніх будинків щодня потрапляли снаряди, будинки горіли на наших очах. Наш будинок якимось дивом залишався цілим рівно тиждень, на восьмий день постраждав і він: у балкон сусідів прилетів снаряд, пожежі не було, Слава Богу. У двох-трьох десятках квартир висипалися всі шибки. Так само два снаряди впало у нас у дворі перед будинком.

Дві ночі ми сиділи у підвалі. Тиждень сиділи без світла. Щоб зарядити телефон, ходили в сусідній під'їзд у підвал. Потім нам вдалося поїхати. Харківські волонтери допомогли та вивезли нас на залізничний вокзал. Ми сіли до поїзда Харків-Львів (через 20 годин ми дісталися Львова). Потім пішли до кордону з Польщею. На кордоні ми стояли у пішій черзі, людей було дуже багато (4-5 тис.). Ми пройшли кордон через 9 годин.

Потрапивши до Польщі, до нас надійшла пропозиція про допомогу від Всесвітньої Асоціації Інфлюенсерів з Монако, які допомогли нам дістатися Франції, щоб почекати на той самий день, коли ми зможемо повернутися додому. З нами зараз все гаразд. Ми дуже переживаємо за наших рідних в Україні та намагатимемося допомагати нашій країні звідси всім, що в наших силах», – повідомила господарка.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter