«Жінки зараз розпещені»: Іво Бобул потрапив у скандал через сексизм. ВІДЕО

28 Лютого 2023

Український артист Іво Бобул прийшов на інтерв'ю до журналістки та блогерки Емми Антонюк. Серед інших запитань, інтерв'юерка поцікавилася, чого Іво Бобул вчить свого сина у взаємодії з жінками.

Музикант, відповідаючи на запитання, почав говорити, що сучасні жінки стали розпещеними та меркантильними. На думку артиста, дівчат цікавлять лише гроші, тому через це багато з них самотні та нещасливі, передає ТСН.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ТАКОГО НІХТО НЕ ОЧІКУВАВ»: ЛУЧАНКА КУПИЛА ДИТИНІ СМАКОЛИКИ З ІГРАШКОЮ З НАДПИСОМ «RUSSIA». ФОТО

«Якщо жінка мозок тобі виносить, як до неї можна ставитися? Жінки бувають різні. А тим більше зараз жінки зараз розпещені. Дуже багато хочуть від чоловіків. Я дивлюся на все це і мені просто шкода стає чоловіків. Сьогодні в неї один, через пару років інший і так скаче по ліжках з одного до іншого, шукає принца. Меркантильними стали жінки, дуже меркантильними. Багато жінок самотні і не знають чому – у них є все, але немає щастя. А тому, що треба подивитися на себе, подивитися, що ти наробила, що залишилася сама. Кого ти так образила», – висловився артист.

Журналістка почала заперечувати ці слова. Утім, Іво Бобул стояв на своєму. На його думку, хороші дівчата мають сидіти вдома.

Емма не стрималася і назвала слова музиканта сексистською маячнею.

Після цього Іво Бобул відмовився далі давати інтерв'ю. Він кинув книжку, яку йому подарувала журналістка, зняв мікрофон та пішов.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter