«Жінка для жінки»: на Волині започаткували новий рух

15 Грудня 2020

На Волині започаткували новий проєкт «Жінка для жінки». Мета цього руху – популяризація профілактики та зменшення факторів ризику, які можуть викликати рак шийки матки та раку молочних залоз у жінок, а також допомога жінкам виявити ці захворювання на ранніх стадіях.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці «Фонд боротьби з раком».

«Наш Фонд проводить багато інформаційних кампаній, спрямованих саме на молодих дівчат та жінок, які закликають не нехтувати своїм здоров’ям, системно проводити медичні огляди в гінеколога та мамолога, робити ПАП-тести та вакцинувати себе і своїх доньок проти вірусу папіломи людини. Ми організовуємо навчання для лікарів та виїзні обстеження. І для того, щоб зробити ці заходи ще більш масштабними, щоб охопити ними ще більшу кількість жінок – нам потрібна допомога.

"Фонд боротьби з раком" запрошує активних, цілеспрямованих жінок, які є лідерами думок, мають ствердну життєву позицію і, головне, розуміють важливість підтримки власного здоров’я, приєднатися до благодійного руху "Жінка для жінки".

Як можна допомогти?

1. Інформаційно. Поширюйте інформацію про важливість профілактики та раннього виявлення раку шийки матки та раку молочних залоз. Інформацію можна знайти на нашій сторінці у ФБ, а за трішки і на сайті cancer-foundation.com.

2. Приєднайтеся до Руху та візьміть участь у зйомках короткого ролику чи напишіть пост у соцмережах, де скажіть, що Ви підтримуєте цю ініціативу, що Ви розумієте, як важливо дбати про своє здоров’я та закликаєте інших це робити.

3. Приєднайтеся до Руху та підтримайте нас фінансово. Це можна зробити через організацію благодійної акції, збору коштів чи, просто, переказавши кошти на рахунок з приміткою "Жінка для жінки".

Ми щиро надіємося, що ця ініціатива знайде відгук та підтримку, стане відомою й об’єднає сотні жінок задля підтримки та допомоги одна одній», – йдеться у дописі.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter