#ЗбережемоЛуцькудитячузалізницю: у соцмережах триває флешмоб підтримки

09 Листопада 2020

66 років тому, 8 листопада 1954 року, о 12 годині 20 хвилин під звуки духового оркестру зі ст. Росинка відправився перший поїзд на Луцькій дитячій залізниці.

Про це повідомили на офіційній фейсбук-сторінці.

«Рухомий склад складався з німецького трофейного паровоза HF 11-751 серії HF 110C заводу "Henschel" та двох дерев'яних вагонів. Саме з цього моменту почалися пасажирські перевезення на Луцькій дитячій залізниці. На жаль, зараз УЗ прагне закрити дитячу залізницю в Луцьку, яка працювала тут понад 65 років. Проте, ми щиро надіємось, що дитяча залізниця вистоїть і не буде закрита», – йдеться у дописі.

Також на сторінці поділилися відеороликом, які зняли постійні відвідувачі залізниці – діти.

«На жаль, через коронавірусну інфекцію (COVID-19), більшість дітей не змогли приїхати для зйомок, тому записували відео з дому... Відеоролик покаже вам, як діти сумують за дитячою залізницею та мріють знову, аби сезони перевезень знову розпочинались і розпочинались, як це робилось 65 років поспіль...».

До слова, у волинських соцмережах триває флешмоб #ЗбережемоЛуцькудитячузалізницю. За цим хештегом можна поділитися дитячими спогадами про поїздки у маленьких вагонах та привернути увагу про проблеми.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter