Засновниця «Кольорової капустинки» розповіла про допомогу дітям з інвалідністю

19 Листопада 2018

Іванна Соха – засновнця та голова правління громадської організації «Ресурсний центр «Кольорова капустинка».

Вже вкотре переконуюся, що займатися справою, в яку не закоханий, або ж яка не зачіпає твого серця, просто марна трата часу і сил. Організація діяльності громадської організації «Ресурсний центр «Кольорова капустинка» для діток з ДЦП та їх батьків, для мене стала справою мого життя. Я щаслива, що в мене є потужна підтримка моєї сім’ї, яка, безперечно, є моїм тилом, і мам, які і являють той кістяк і опору нашої організації.

Хотілося б, щоб діток з діагнозом ДЦП було б якомога менше, але кількість членів ГО «Кольорова капустинка» зростає. Наша організація вже змінює ставлення суспільства до діток з інвалідністю, а їх життя наповнює радістю. Адже навіть благодійний звітний концерт «Діти для дітей», організований з благодійною метою допомогти членам нашої організації, для декого з наших діток був першим разом, коли вони відвідали подібний захід, і всі отримали масу задоволення і щастя.

Організація, хоча і новостворена, проте дуже активна. Вже була організовані і проведені фотовиставка дітей з інвалідністю та їх сімей «З незалежністю в серці», на постійній основі з дітками-членами організації проводяться заняття з пісочної анімації та ліплення з глини, що сприяє розвитку дрібної моторики, соціалізації наших діток, вже згаданий благодійний концерт «Діти для дітей», а також для батьків – серія занять з арт-коучингу.

Ми не зупиняємося на досягнутому і вже плануємо нашу діяльність на найближчий час. Адже наша велика ціль – створення ресурсного центру, який об’єднає в собі: центр інформаційної підтримки сімей, які стикнулися з проблемою дитячого церебрального паралічу; реабілітація і розвиток діток з інвалідністю, а особливо з ДЦП; психологічну підтримку батькам таких діток та навчальний центр, де буде можливість познайомитися з найкращими світовими практиками, через залучення експертів з України та закордону.

Ми продовжуємо заняття з ліплення з глини та пісочої анімації, планується започаткувати роботу з каніс-терапевтами у Луцьку. Плануємо психологічні заняття з батьками та з дітками, членами сімей.

А ще Людмила Пенцак погодилася провести коуч-сесію з мамами-членкинями нашої організації, що мене надзвичайно тішить, і я з нетерпінням чекаю нашої зустрічі!

Завдяки курсу «Мій проект за 30 днів» в мене з кожним днем стає все чіткіше уявлення подальших дій та об’єму роботи, яку треба зробити для успішного функціонування організації! Отож, хто хоче, щоб мрія стала реальністю та знайти відповіді на питання, як це зробити – реєструйтеся на другу хвилу авторського курсу Людмили Пенцак!

Це не все і ще ви про нас неодноразово почуєте!

Ми дуже потребуємо спонсорської допомоги та Вашої підтримки, адже ВАША небайдужість може змінити світ.

р/р 26004055525745
МФО 303440 ЄДРПОУ 42344907
e-mail: [email protected]
тел.: 0952051851

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter