Успішно!

«Зараз не про політику»: небайдужа шачанка допомогла бабусі

Шачанка Катерина Баришева здійснила акт доброти: жінка зібрала гроші серед перехожих, щоб купити продукти бабусі, яку побачила в місті. 

Шачанка Катерина Баришева здійснила акт доброти: жінка зібрала гроші серед перехожих, щоб купити продукти бабусі, яку побачила в місті. 

Про це Катерина розповіла на своїй фейсбук-сторінці. 

«Я зробила це. Сьогодні вийшла в центр Шацька і просила перехожих подарувати мені 100 гривень.

Це не прикол! І мені не соромно про це розповідати. Це не героїзм, я хочу власним прикладом показати, що робити добре – це просто.

За зібрані гроші мені вдалося купити продуктів ось цій милій бабулечці Таїсі (з якою я зустрілась випадково, яка сама старається з усіх сил і навряд попросила б про допомогу. Такі сильні наші люди). Світла і добра жінка (дозволила використати фото), для якої банани – це розкіш. Яка стояла біля прилавка з цукерками і вибирала між барбарисками і дюшесом... Бо не може собі дозволити часто хоча б якісь. Бо треба виживати на пенсію. Про це треба говорити. Не всі розуміють, в якій ситуації живе значна частина населення. Зараз не про політику нарахування пенсій. Я про добро.

Насправді 20, 30, 50, 100 грн – не так і багато, але для когось вони можуть бути необхідними. Адже ділитися так просто. Бо ми люди ( хоча і звірі одне одного не лишають) і ми повинні допомагати одне одному. Усім чим можемо. Для цього не треба мільйони. Може 20 гривень...

Дякую всім, хто довірився мені, незнайомці, та віддав свої кровні, зароблені ( давали і чай, солодощі). Гарантую вам добро повернеться сторицею. Ви просто мега круті люди!», – написала шачанка. 


Додати новий коментар