Запрацював перший в Луцьку критий автокінотеатр: ціни та послуги

23 Січня 2021

У Луцьку розпочав роботу перший критий кінотеатр «Sky Moon Cinema».

Щодня тут працює два зали, у кожному з яких – 8 місць для автомобілів та 4 окремі двомісні ELITE кімнати, обладнанні зручними шкіряними диванами з кнопкою виклику офіціанта та можливістю розкладання до майже лежачого стану.

Для глядачів є авто-бар, де можна придбати поп-корн, безалкогольне пиво, напої, бургери, гарячу каву, хот-доги та різноманітні смаколики, які за замовленням глядачів офіціанти доставлять прямо у автомобіль.

Згідно правил відвідування автокінотеатру, автомобілі на території повинні бути розміщені відповідно до купленого квитка та розмітки в кінозалі. Під час перегляду кінофільму в автокінотеатрі обов'язково повинно бути вимкнене все світло в автомобілі, в тому числі фари та габаритні вогні.

Відео- та фотозйомка на території кінотеатру забороняється та карається згідно Кримінального кодексу України.

При перегляді кінофільмів категорично заборонено користуватися засобами мобільного зв'язку, які на час сеансу повинні бути відключені.

Заборонено також приносити на територію автокінотеатру або вживати на території автокінотеатру, включаючи кінозал, принесені з собою продукти харчування та будь-які напої, придбані в будь-яких інших закладах громадського харчування, супермаркетах, магазинах тощо.

Вартість квитків: 150 гривень за автомобіль.

Кінотеатр працює за адресою: вулиця Рівненська, 78в.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter