Запитай у косметолога: як омолодити шкіру і позбавити її дефектів за допомогою лазера

29 Лютого 2020

Лазерне шліфування – це неперевершені результати в лікуванні зморшок, рубців, розтяжок і глибоких форм пігментації внаслідок контрольованого і глибокого впливу лазерного променя.

Лазерне омолодження може проводитися на будь-якій ділянці обличчя і тіла при будь-якому кольорі шкіри та є ефективним в будь-якому віці. Це єдина методика контрольованого, щадного і безпечного впливу на шкіру в зонах обличчя, шиї та декольте, навколо очей і навіть зовнішньої сторони долоні, яка дозволяє омолодити шкіру й усунути різні її дефекти (пігментація, рубці, постакне, розширені пори).

МЦ «Боголюби» працює на фракційному CO2 лазері SmartXide Dot (DEKA, Італія). Технологія фракційного лазерного термолізу забезпечує безпечну корекцію як вікових змін шкіри (зморшки, втрата еластичності, пігментації), так і рубців і шрамів.

Лікарка-хірургиня, косметологиня Ольга Петрук успішно пройшла навчання в Києві й проводить лазерне шліфування у МЦ «Боголюби».

Суть методу

В глибоких шарах шкіри (в дермі) руйнується старий колаген і стимулюється синтез фібробластами (клітинами шкіри) нового, молодого, здорового колагену та еластину.

Після процедури шкіра стає:

• молодою;
• депігментованою (освітленою);
• з рівним тоном та підвищеним тургором.

Усуває проблеми:

1. Вікові зміни (глибокі та тоненькі зморшки, пігментація, в’ялість та зниження тургору шкіри) обличчя, декольте, кистей рук;

2. Рубці – післяопераційні, посттравматичні, після акне;

3.Стриї (розтяжки) на животі, стегнах, грудях тощо.

Лазерне СО2 шліфування чудово поєднується з плазмотерапією, біоревіталізацією та ін’єкціями пептидів.

Фракційний СО2 лазер SmartXide DOT виробництва DEKA M.E.L.A. S.R.L. ITALY дозволяє індивідуально підібрати параметри кожному пацієнту, завдяки чому скорочується реабілітаційний період до п’яти днів. Пацієнт надовго отримує чудовий результат.

Запис на консультацію до лікаря: +38 095 90 63 775, +38 097 36 78 587, Петрук Ольга Олександрівна.


2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter