«Замість штрафів»: волинські патрульні безкоштовно роздають маски та антисептики. ФОТО

14 Квітня 2020

Волинські поліцейські підтримали ініціативу черкаських колег – тепер вони роздають безкоштовні маски та антисептики. У понеділок, 13 квітня, у центрі міста патрульні дарували їх тим, хто цього потребує. Волинські «стражі порядку» змогли підтримати цю волонтерську ініціативу завдяки ГО «Крона», яка виготовляє безкоштовні маски та антисептики для лучан.

Про це повідомляє Район. Луцьк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПАТРУЛЬНІ ПУХНАСТИКИ: ЛУЦЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ШУКАЮТЬ ГОСПОДАРІВ ДЛЯ КОШЕНЯТ. ФОТО

У коментарі для інтернет-видання «Район.Луцьк» речниця патрульних Ольга Бузулук розповіла, що частину переданих масок та антисептиків уже розподілили між лучанами. Замість того, щоб штрафувати людей без масок на вулиці, поліцейські пояснювали, чому важливо дотримуватися карантину, та пропонували безкоштовні засоби індивідуального захисту:

«Здебільшого ми зустрічали людей, які вже були в масках. То ми давали їм антисептик. Підходили і медики, і звичайні громадяни. Хтось забув одягнути маску, дехто казав, що не має коштів, аби придбати. Люди розуміють, що не ми приймаємо ці рішення про обмеження. Наше завдання – робити профілактику і роз’яснювати. І коли при цьому ми ще й вручаємо безкоштовно маску та антисептик, звісно, що реакція позитивна. Бувало, люди обурювалися і казали "зробіть, щоб в аптеках це було". Ну, але це ж не наша компетенція», – пояснила речниця.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter