Власники оригінального бренду передали луцьким медикам необхідні захисні засоби

20 Квітня 2020

Лучани, засновники новоствореного бренду «Ейр», передали місцевим медикам багаторазові захисні комбінезони, які на сьогодні дуже необхідні для лікарів.

«Ейр» – двошарові, багаторазові маски з бавовни із вишитими візерунками. Всі вони – унісекс, тобто підходять як для чоловіків, так і для жінок. Майстринею є Мар'яна Царук-Нікольчук, а Роман Домбровський спілкується з клієнтами та займається доставкою.

Читай також: «ЧАСТИНУ КОШТІВ – НА ДОПОМОГУ МЕДИКАМ»: ЛУЧАНИ ПРОДАЮТЬ ОРИГІНАЛЬНІ МАСКИ. ФОТО

Власники бренду від початку розповідали, що частину коштів, вилучених за реалізацію масок, буде спрямовано на купівлю предметів захисту для лікарів. Що саме уже було придбано завдяки зібраним фінансам, розповіли на сторінці «Ейр» у фейсбук:

«Як ви пам'ятаєте, частину коштів з продажу масок Ейр ми планували передати на придбання необхідних захисних засобів медиків.

Два тижні тому замовили шість багаторазових захисних комбінезонів з цілісної тканини Оксфорд для медиків Луцького районного відділення екстреної медичної допомоги. Вартість одного - 620 грн. Це те, в чому зараз є найбільша необхідність.

Нарешті отримали їх від виробника і сьогодні передали бригаді екстреної медичної допомоги. Дуже дякуємо кожному із вас, друзі, та пані Ользі Лазорко за фінансову та моральну підтримку у здійсненні цього плану. Ми продовжуємо збирати кошти на наступну партію комбінезонів, потрібно замовити ще 34 шт.», – повідомляють у дописі.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter