ЗаКаЗуХа: вітання редакторці «Таблоїда Волині» Наталі Мазепі

05 Березня 2019

НаталІ-НаталІіі… 5 березня на білий світ прийшла одна мила галичанка, яка навіть подумати тоді не могла, що стане волинянкою. А сьогодні Наталка – редакторка (редактресса, редакторикиня?) найкрутішого сайту області. Без Наталки, як без Лінн Ягер, не починають модні події, бо саме вона довела лучан до того, що вони думають, як одягтися навіть під час зборів в магазин по молоко. Чому? Бо вона може в цей час на вулиці готувати свіжий випуск «Вуличної моди».

Наталя Мазепа – редакторка, яка порушила традицію і вирішила не народжувати сина 11 серпня (а в цій редакціїї таке стається щороку). Натомість вона виплекала багато цікавих проектів і займається «Любов’ю по-волинськи…». Сьогодні ж всі ці листівки, Наталю, для тебе!

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ВІДОМІ БРЕНДИ З ВОЛИНСЬКИМ КОРІННЯМ НА АВТОРСЬКИХ ЛИСТІВКАХ ВІД «ТАБЛОЇДА»

Наша редакція щиро вітає Наталку з Днем народження та бажає, щоб гранти сипалися з неба, нецікаві засідаловки тривали по 40-50 хвилин, а зарплатня завжди була вчасною і не вміщалася в гаманець. Здоров’я тобі, сталевих нервів, віри в себе, і щоб колготки не рвалися в непідходящий момент.

Ми маємо тобі сердечко і аплікацію з каштанів:
20

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter