За діяльність «Волонтерського VolWest Hub» Епіфаній нагородив родину Корсаків

22 Червня 2022

Організатори «Волонтерського VolWest Hub» Віктор та Роман Корсаки отримали нагороди від предстоятеля Православної церкви України, митрополита Епіфанія.

Медалі «За жертовність і любов до України» вручили у середу, 15 червня, у Михайлівському золотоверхому соборі. Про це повідомляє Бізнес.Район.

Нагороди волиняни отримали разом з іншими волонтерами та військовими з різних куточків України. Благодійну діяльність «Волонтерського VolWest Hub», що охоплює кілька стратегічно важливих напрямків, оцінили на найвищому рівні.

Організацію створили, об'єднавши небайдужих людей з інвестиційної групи VolWest Group. Співорганізатор та учасник хабу, генеральний директор VolWest Group Роман Корсак зауважує, що ці нагороди не лише особисті, а і кожного волонтера VolWest Hub.

«Наш «Волонтерський VolWest Hub» почав роботу з перших днів повномасштабної війни. Сотні людей кожного дня об'єднують свої зусилля задля перемоги України. Дуже приємно, що нашу роботу бачать і цінують. Ці медалі – це заслуга кожного із наших волонтерів», – каже Роман Корсак.

Довідково: «Волонтерський VolWest Hub» у Луцьку займається виготовленням і наповненням військових аптечок, виробництвом медичних турнікетів, організацією навчання з тактичної медицини, прихистком та харчуванням переселенців, формуванням сухпайків для військових, ремонтом авто для ЗСУ та організацією постачання гуманітарної допомоги з-за кордону.

Медаль «За жертовність і любов до України» – відзнака Православної церкви України. Одна з 10 нагород ПЦУ для єпископату, кліру та мирян. Вручається учасникам Революції Гідності, учасникам АТО, волонтерам на підставі їх активної громадянської позиції, героїзму, самопожертви.

Медаль викарбувана з ювелірної латуні й вкрита золотом. В центрі – барельєф Богородиці Оранти, по краю – коло з блакитної емалі з написом «Православна Церква України». Стрічка має блакитний колір із біло-червоно-білими смугами посередині. Раніше медаль виготовляли з зображенням Ісуса Христа, написом «З нами Бог і Україна» та червоно-синьо-жовтою стрічкою.3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter