На Волині ветерана побили молотком: побратими вимагають жорсткішої реакції поліції. ВІДЕО
Наразі правоохоронці з’ясовують деталі інциденту та проводять необхідні слідчі дії.
04 Червня 2026
Успішно!
Захисники провели в неволі понад два роки і вже повернулися до рідних.
З російського полону вдалося звільнити українських військових, серед яких — п’ятеро жителів Волинської області.
Про це повідомив голова Волинської ОВА Роман Романюк.
Серед звільнених:
Усі воїни перебували в російському полоні з 2022 року. Увесь цей час їх чекали родини, побратими та вся Україна. Після тривалого очікування захисники нарешті повернулися додому.
Попереду у звільнених – відновлення, лікування та довгоочікувані зустрічі з рідними.
Натискаючи «Так», ви підтверджуєте, що вам 21 рік або більше, і ви маєте право переглядати цей контент
Продовжуючи переглядати «Таблоїд Волині» Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності