Все для ковельчанок, або Яких експертів запросили на реаліті-шоу «Пігмаліон 3D»

28 Травня 2019

У місті Ковель 1 червня вперше стартує реаліті-шоу «Пігмаліон 3D».

Організаторка проекту – Людмила Пенцак – бізнес-тренерка, наставниця, мотиваційна спікерка, засновниця PR-агенції «White Light» та міжнародного проекту «Сила Жіночності», авторка та ведуча низки проектів на ТБ.

Сьогодні Людмила Пенцак ділиться першими враженнями із нашими читачами:

«Я читаю ваші анкети і дуже відчуваю вашу потребу до змін та саморозвитку! Ви мені пишете:

"Мені 25, і я мама двох діток. Понад чотири роки я в декреті, весь час я витрачаю на догляд за діточками і домашній побут. Чоловік постійно на роботі. Я живу в селі... рідко куди виходжу... подруги пороз'їжджалися(((...".

"Я самотня, мені не вистачає знайомств, спілкування, зацікавленості до життя. Я хочу навчитися організовувати своє життя, бути хорошою мамою, дружиною, бути красивою жінкою і цікавою особистістю".

"Мені 26. Я мама двох прекрасних діток. В свої 26 я знаю, що таке зрада і зневіра оточуючих в тобі. Я дуже хочу довести, найперше, собі самій, моїм рідним, що самотня мама – це не тавро і не вирок. Я вірю. Я знаю, що буду успішна, кохана,а головне – щаслива. Тому моя мотивація – це Діти. Потрібні кардинальні зміни. Я нічого не боюся і буду працювати, щоб побачити веселку))".

"Самореалізація. Я не хочу, щоб мій чоловік і батьки називали мене "паразитом". Наразі я складаю випускні іспити і, крім слів приниження моєї гідності і розуму, я нічого не чую. О, ти провалиш, треба було вчитись. Я хочу, щоб моя дитина сказала: "Мама я хочу завтра на море", а я йому: "Давай, любий замовляй квитки, завтра вилітаємо))".

Отож, проаналізувавши два попередні сезони «Пігмаліону», я вирішила внести трохи змін у програму проекту. І цього разу я запросила значно більше експертів, тренерів, психологів та інших успішних людей. Вони вже готові поділитися з учасниками своїми історіями, секретами та лайфхаками.

Будемо із ними знайомитися.

Сьогодні представляю Сергія Пенцака. Він – психотерапевт, сертифікований та акредитований гештальт-терапевт (сертифікат EAGT –європейська асоціація гештальт терапії). Спеціалізація – тілесно-орієнтована терапія. Ведучий довготривалих терапевтичних груп, тематичних семінарів та тренінгів. Досвід психотерапевтичної практики – понад 9 років.

Тема над якою будемо працювати – Любов, Секс, Оргазм.

• Які особливості еротичної любові чоловіків і жінок?
• Чи можлива любов без сексу та навпаки?
• Яку роль грає секс у чоловічому/жіночому житті?
• Чи обов'язковим є оргазм, і як його досягти?
• Які фактори перешкоджають з'яві оргазму?

Про це та набагато більше будемо розмовляти на зустрічі із Сергієм!».

Нагадуємо, що реаліті-шоу стартує найближчим часом. Стати його учасницею ви зможете, зареєструвавшись на сайті www.pentsak.com.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter