«Вперто вчився жити заново»: лікарі вивели захисника з Волині зі стану повної нерухомості

24 Травня 2023

Столичні лікарі вивели зі стану повної нерухомості сапера 14 ОМБР Олександра Куришка, який отримав травму у боях на Харківщині.

Історією воїна на своїй сторінці у фейсбуці поділилася волонтерка Наталія Попова, пише Перший.

Олександр Куришко, сапер 14 окремої механізованої бригади з Волині, захищав Україну з лютого 2015 року. Бойову травму з важким пошкодженням спинного мозку отримав в серпні 2022 на Харківщині.

«7 місяців Саша вперто вчився жити заново з повної нерухомості з вірою в одужання. В березні доля звела Сашу Куришко з Віктором Яциком і командою ДУ Інститут нейрохірургії ім акад АП Ромоданова НАМН України. Консиліумне рішення – і 9-ти годинна складна операція…

Нейрохірурги вирішили спробувати звільнити спинно-мозкові нерви від рубців і спайок. 9 годин біля операційного столу звільняли спинний мозок… і їм це вдалося! Ще встановили нейростимулятор», – йдеться у дописі.


Як зазначає Наталія Попова, вже два місяці Олександр відновлюється і реабілітується після складної операції, йде відновлення функцій ніг і тазових внутрішніх органів, зʼявилися нові відчуття.

«Низький уклін команді Віктора Яцика: хірургам Ігорю Третяку і Мілану Вароді, реабілітологам Анастасії Мусієнко і Тетяні Чебораці, всім медсестрам і персоналу Інституту. Ви неймовірні!

Дякую наполегливості Андрій Дем'янчук, який боровся за Сашу з перших днів травми і підтримував .. Дякую всім, хто вірить і допомагає пораненим разом з нами!

Лікування і реабілітація продовжуються! Саша справжній Боєць ! І шана Батькові, що поруч.. Вірую.. Бог в поміч» – написала волонтерка.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter