Вперше у місті: у Луцьку відкривають інтерактивне дитяче місто професій

21 Грудня 2023

У культурно-розважальному центрі «Адреналін Сіті» в суботу, 23 грудня, запрацює унікальний простір для дитячих розваг. Комплекс створили із думкою про юних дослідників та новаторів – дітей 5-14 років, які прагнуть до нових відкриттів та знань.

Про це Район.Життя розповіли в культурно-розважальному центрі.

«У нашому інтерактивному місті професій розваги поєднуються з освітою, відкриваючи дитині широкий світ професій. Усі дитячі локації створені на основі методики edutainment – навчання через гру. Діти опановуватимуть сучасні професії весело, розвинуть свої соціальні навички, навчатимуться комунікації та самостійності. Вони зможуть спробувати себе у різних фахах, наприклад медиками чи полісменами», – анонсують новий простір для дітей.

Окрім того, у місті професій пропонують новий формат організації святкування дитячих днів народження. Тут потурбуються не лише про святковий стіл для дітей, але й організують цікаве та корисне дозвілля.

Відпочити там зможуть й батьки.

«Наші аніматори гарантують, що ваша дитина весело проведе час, а ви зможете насолоджуватися відпочинком у затишних закладах «Адреналін Сіті» без турбот та стресу! Як це працює? Приходите в Інтерактивне дитяче місто професій. Залишаєте дитину нашим аніматорам та відпочиваєте або можете спостерігати за процесом розваг. Цілий день ігор, веселощів та розвитку! Забираєте задоволену, сповнену нових вражень дитину!» – розповідають в місті професій.

Вартість одного квитка на цілий день становить 300 гривень. Години роботи – з 12:00 до 20:00 щодня1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter