«Пригоди ХромоСоні»: луцька театралка розповіла про інклюзивний проект. ФОТО

10 Жовтня 2019

Театралка Ольга Доманська розповіла про «світлий» період у її житті, а саме роботу з дітьми, які є учасниками студії «Сонячні люди».

Пр цей досвід лучанка написала на своїй інстаграм-сторінці.

«Насправді дуже страшно мені було наважитися на цей крок, бо відповідальність шалена, але жодного разу я не пошкодувала, що тоді сказала: "а давайте спробуємо!". За останні півроку ми пройшли не легкий, але дуже цікавий шлях. Наші Сонечка зробили великий крок вперед до сцени і усякого різного з нею пов'язаного. Наші діти з "ДогориДриґом" вперше зустрілися з такими особливими людьми й вчилися сприймати і розуміти їх (величезне спасибі батьками "Ґудзичків" за підтримку і віру!!!). Для мене теж було багато вперше і навпомацки!

І от зараз ми вже показали виставу на фестивалі особливих театрів "Шлях" у Львові, повторили показ у Луцьку, і, сподіваюся, не зупинимося на цьому. Адже дуже важливо нам усім вчитися розуміти і приймати інакшість! Перестати боятися невідомості, отримуючи знання про те, чому в світі з'являються Сонячні люди. Саме про це наш інклюзивний проект "Пригоди ХромоСоні"! Ще велика вдячність усім, хто, так чи інакше підтримав нас...

А найбільше ДЯКУЮ і багато обіймашок нашим маленьким акторам!!! ХромоСоня чекає наступної зустічі!», – йдеться у дописі.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter