• банер чікос

Волинський виш отримав новий логотип

10 Вересня 2020

У зв'язку з поверненням СНУ ім. Лесі Українки старої назви, в університеті влаштували ребрендинг. Зокрема, ВНУ отримав новий логотип.

Про це повідомили на сайті вишу.

Конкурс на найкращий логотип тривав з 25 серпня по 7 вересня. Загалом, для участі у конкурсі надійшло 7 проєктів нового логотипу. 8 вересня конкурсна комісія на чолі з ректором Університету Анатолієм Цьосем обрала переможців. Після тривалих дискусій комісія вирішила надати перевагу проєкту логотипу авторства творчої групи «Лабораторія дизайну»: Дмитро Авраменко, Богдана Чугай, Марія Назарчук, Марія Єфімова та Тетяна Прокопович. Переможці отримають грошову винагороду.

«Нам дуже приємно, що в надзвичайно стислі терміни ми змогли подати варіант, який став переможцем», – каже Дмитро Авраменко.

Друге місце посів проєкт логотипу авторства Артура Альошина. Третє місце конкурсна комісія присудила варіанту логотипу Віталія Федосюка та Олександра Більчука. Новий логотип Університету розглянуть на конференції трудового колективу та Вченій раді. Варіант логотипу буде доопрацьовуватися після консультацій з провідними фахівцями галузі. Всі конкурсні проєкти будуть доступні на офіційній сторінці університету у фейсбуці.0

Читати ще

Коментарі

Тарас

Не читається ВНУ. Не впізнаваний. Забагато лейтерінгу

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter