• банер чікос

Волинський школяр зачитав реп про Лесю Українку. ВІДЕО

24 Лютого 2021

Восьмикласник Богдан Бойко зачитав реп про життя і творчість Лесі Українки. Вірш про відому письменницю написала вчителька української мови та літератури Лариса Ютіна. Над роботою вона працювала декілька годин. Музику до вірша написав вчитель музики Олександр Пилип'юк.

Про це повідомляє «Суспільне. Волинь».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК У ЛУЦЬКУ ПОРТРЕТ ЛЕСІ ВИГУЛЮВАЛИ. ФОТО

Богдан Бойко часто виступає на різних творчих заходах. Хлопець вважає, що такі творчі експерименти роблять літературу цікавою для підлітків.

«Дивився відео в ютубі реперів українських та закордонних. Мені це сподобалося. вирішили своє записати», – коментує школяр.

Відео знімали на початку лютого на різних локаціях. Кілька разів перезнімали, бо не все виходило з першого разу. Роботу зробили за два дні, бо хотіли, встигнути до 150-річчя з дня народження Лесі Українки. Мама Богдана, Любов Бойко, ініціативу сина підтримала. Просила, лише, щоб для відео син одягнув не порвані джинси.

Керівник луцького гурту «ФлайzZzа» Андрій Тимчук каже, що зараз модно виконувати пісні на вірші відомих письменників.

«У цьому випадку – це хороший приклад і як для 8 класу, хлопець зробив чудовий варіант», - каже репер.

Богдан Бойко не зупинятиметься на досягнутому. Записувати відео у стилі реп йому сподобалося, тому читатиме його і про інших українських письменників.

1

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter