Волинський майстер встановив одразу два світових рекорди. ФОТО

17 Квітня 2021

Заслужений майстер народної творчості України, володимирчанин Анатолій Бойко, встановив два світові рекорди, повідомляє «Суспільне».

На рахунку чоловіка, якого усі називають «Волинський Фаберже», вже три офіційно зареєстровані світові рекорди.

Цього разу майстер зробив у шкаралупі гусячого яйця 52 754 просвердлених отвори, в курячому – 33 436 отворів діаметром 0,15 мм.

Першим зареєстрували рекорд за кількістю отворів на курячому яйці. Майстер розповів, під час роботи свердла часто ламалися. Загалом в роботі з курячим яйцем чоловік використав 55 свердел.

Національний Реєстр Рекордів знайшов у світі аналог такої роботи у Боснії, але зі значно меншим параметром – там в шкаралупі курячого яйця створено 14 129 отворів. Відтак Анатолій Бойко встановив новий світовий рекорд.

Другим представниця Книги Рекордів зареєструвала гусяче яйце. Діаметр кожного отвору на ньому – 0,2 мм. Для роботи Анатолій Боково використовував свердла розміром з людську волосину. Між отворами відстань на шкаралупі залишилася не ширше нитки.

Усього в колекції майстра майже 500 унікальних робіт з шкаралупи яєць, оздоблених металом та дорогоцінним камінням, жодна з яких не повторюється. Техніку ковки сріблом по яєчній шкаралупі майстер винайшов сам.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter