Волинський чиновник показав, як виглядає новий перинатальний центр у Луцьку. ФОТО

У Луцьку, 18 липня, відбулося урочисте відкриття Волинського обласного перинатального центру.
Подія зібрала на подвір’ї медичного закладу багатьох волинськох можновладців. Відвідав захід і директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк.
Про довгоочікуване відкриття чоловік написав на своїй фейсбук-сторінці.
«Надсучасний заклад охорони здоров’я з потужним обладнанням та європейським рівнем надання послуг. А головне – сотні нових робочих місць для волинян! Сотні можливостей для медичного персоналу отримати хорошу роботу, працювати з надпотужним обладнанням, рятувати сотні маленьких життів і дарувати радість сім’ям.
Щиро бажаю закладу процвітання, а майбутнім мамам і їх малюкам – міцного здоров’я!», – йдеться у дописі.
Читати ще
Коментарі
чого там і що за благодійник?руки целовать за довгобуд державний?як він туди дотичний?
Було б смішно-якби не було там РОМАНЮКА
А чого той Романюк там піариться ? Хай краще своїми прямими обов'язками займається, тобто безробітними і наведе порядок там.
А яким боком він до цього причетний?! Чувак паразитує на чужій праці і коштах! Самозакохане і пихате створіння.