Рідних волинських військових, яких визволили з полону, «маринували» п'ять годин на блок-пості. ОНОВЛЕНО

28 Листопада 2022

Рідних волинських військових, яких визволили з полону, спинили опівночі на блок-пості у Володимирі та тримали до п'ятої ранку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОЛИНСЬКИЙ ЗАХИСНИК ЗІ ЗМІЇНОГО ЗУСТРІВСЯ З РІДНИМИ. ФОТО

Про це повідомила волонтерка Еля Коротинська.

«Це – наші юні волинські захисники, яких визволили з полону... і їхні мами та рідні, які довгих 9 місяців оббивали пороги усіх інстанцій, шукаючи своїх дітей. Кілька днів тому вони нарешті зустрілись. 2 дні в дорозі, але дуже "правильні" і "чемні" хлопці на блок-пості у Володимирі спинили їх близько опівночі і маринували до 5 години ранку. Окреме "дякую" хлопці, що так дотримуєтесь правил комендантської години.

Не хтіла б зичити вашим батькам того, що пережили ці прості сільські люди. Але... ви б раптом не хтіли помінятись місцями з моїми хлопаками, які зараз стоять під Бахмутом?» – йдеться у дописі.
Як згодом вона пояснила виданню ВСН, ситуація трапилася в ніч з 25 на 26 листопада у Володимирі. Родичі звільнених з полону бійців прямували у Дніпро, аби зустрітися з рідними, яких не бачили понад 8 місяців. На побачення вони мали зовсім трохи часу, тож дуже поспішали. Близько опівночі вони їхали через блокпост у Володимирі. Але оскільки у них не було дозвільних документів, їх не пропустили, тож вони чекали до завершення комендантської години.

«Я розумію, що комендантська година, але ж треба бути людьми», - зауважує вона.

У відповідь на усний запит, у ГУ Нацполіції Волинської області повідомили: жодних скарг на роботу поліції та дії блокпостів у Володимирському районі в період з 26 по 27 листопада не надходило.

Що ж до цього випадку, то в поліції наголошують: усі без виключення мають дотримуватися комендантської години.

«Комендантська година діє з 24 по 5 годину ранку. В цей час забороняється перебування на вулицях та в інших громадських місцях осіб без виданих перепусток, а також заборонено рух транспортних засобів. Без перепусток на вулицях та в інших громадських місцях дозволено перебування та рух транспортних засобів Збройних Сил, Держспецтрансслужби, Національної гвардії, Держприкордонслужби, Національної поліції, СБУ, ДФС, ДМС, ДСНС, а також транспортним засобам спеціалізованого призначення, які виконують невідкладне службове завдання, за умови ввімкнення спеціальних світлових сигнальних пристроїв. Спеціальні перепустки для перебування на вулиці у цей час видаються комендантом», - пояснюють в пресслужбі.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter