Волинські атовці відчули цілющу силу пісень Олега Винника. ФОТО

10 Червня 2019

Луцький шоумен, заслужений діяч мистецтв Віталій Іваницький переконаний, що пісні Олега Винника, який днями дав концерту Луцьку, допомагають проводити реабілітацію бійців, чкі побували в зані АТО.

Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці.

«Численні фанати і шанувальники найпопулярнішого українського співака Олега Винника просто шлаленіли від його відомих шлягерів та нових пісень під час концерту 7 червня у місті Луцьку.

Бійці, які заліковують рани в обласному госпіталі інвалідів війни, воїни запасу разом з дружинами і дітьми, волонтери та супроводжуючі медсестрички і лікарі цього медичного закладу, у рамках благодійного проекту «Мистецька арттерапія» за сприяння заслуженого діяча мистецтв України Віталія Іваницького та обласного благодійного фонду «Рідна Волинь» дякували Олегу Виннику, директору його концерту Сергію Букшину, продюсеру Олександру Горбенку та піар-менеджеру Олені Ткач за можливість побувати на концертній програмі відомого артиста – «Роксолана».

Олег Винник ще раз засвідчив свою повагу до українських воїнів і, окрім своїх позитивних емоцій, подарував їм усім фото – відкритки з іменним автографом.

По завершенні шоу-програми один з бійців, Андрій Федун, сказав:

«З такою енергетикою, отриманою під час концерту Олега Винника, ми з подвійною силою готові відстоювати в бою суверенітет та цілісність нашої держави на сході України. Щиро дякуємо усім за духовну мистецьку арттерапію!».


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter