Волинське село змагається за звання найунікальнішого в Україні. ВІДЕО

11 Липня 2019

Волинське Доротище змагається у конкурсі за титул найунікальнішого села в Украні. Маленьке селище, населення якого становить всього лише 468 осіб, відрізняється своєю затишністю, мальовничими полями та неймовірною природою.

Про це повідомляє 12 канал.

У змаганні беруть участь 115 сіл з усіх областей України. Доротище – єдиний населений пункт, який подав заяву з Волинської області. Наразі, село увійшло у 20 найкращих і отримало 68 голосів.

«Серед мальовничої природи, купаючись у плесах голубого озера, потопає село Доротище Ковельського району Волинської області. У 1767 році була збудована Свято-Успенська церква, що є пам’яткою архітектури національного значення. У селі діють школа, бібліотека, фельдшерсько-акушерський пункт, будинок культури, відділення зв’язку, магазин господарських і продовольчих товарів, а також багато зареєстрованих аграріїв. Село подалося на конкурс, щоб облаштувати паркову зону», – зазначають на сайті.

Переможець конкурсу отримає приз – 100 тисяч гривень. У Доротищі за ці гроші планують облаштувати місце для відпочинку, яке буде розміщене біля міського озера.

Проголосувати можна на сайті Агропорталу до 17 липня. З 18-31 липня журі конкурсу виберуть 5 фіналістів, які позмагаються у фіналі.


15

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter