Волинянок, які хочуть стати депутатками, запрошують на безкоштовні тренінги

12 Травня 2020

ГО «Українська жіноча демократична мережа» оголошує набір на другий навчальний тренінг для жінок та дівчат, які планують взяти участь у виборах 2020 року.

Запрошують учасниць з Волинської, Житомирської, Київської та Рівненської області та міста Києва, йдеться у дописі на сторінці УЖДМ у фейсбуці.

Навчальні вебінари відбудуться 25, 26 та 27 травня 2020 року.

Три навчальні сесії передбачають:

• аналіз нового виборчого кодексу: дослідимо, які можливості він надає жінкам та наскільки змінились шанси жінок до перемоги у виборах;
• планування виборчої кампанії;
• ознайомлення із депутатською діяльністю та роботою в органах місцевого самоврядування;
• планування комунікаційної стратегії, розвиток особистого бренду.

Детальна програма навчання – за посиланням.

Найбільш активні та мотивовані учасниці візьмуть участь у навчальній поїздці до одного з міст України для наочного ознайомлення із місцевими практиками управління.

Як взяти участь?

Аплікантки мають проживати у Волинській, Київській, Житомирській чи Рівненській областях, планувати брати участь у місцевих виборах-2020 та заповнити анкету за посиланням.

Дедлайн подання заявок – 20 травня 2020 о 00:00 (за київським часом)

Участь у навчанні безкоштовна.

Програму «Жіночі освітні студії: майстерня депутатки» реалізовують за підтримки Міжнародного республіканського інституту – IRI Ukraine.

Всеукраїнська ГО «Українська жіноча демократична мережа» є частиною Жіночої демократичної мережі (Women`s Democracy Network) як складова глобальної ініціативи Міжнародного республіканського інституту.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter