Волинянка потрапила в ТОП-10 найкращих вчителів країни

06 Вересня 2021

Ковельська вчителька Оксана Хомич потрапила в ТОП-10 найкращих педагогів України за версією Global Teacher Prize.

Про це мер Ковеля Ігор Чайка написав на своїй фейсбук-сторінці, пише «Перший».

Оксана Хомич – вчителька початкових класів, учитель-методист, викладачка НПУ ім. М. П. Драгоманова, онлайн-учитель, розробниця програм для альтернативних шкіл, український влогер «Ukrainian Teacher», експертка та консультантка з питань освіти. У 2018 році, після запуску НУШ, приїздила в Ковель та проводила майстерклас за сучасними освітніми технологіями на базі ЗОШ № 11 та гуманітарного центру ім. Надії Касянчук. Ділилася з освітянами Ковеля власним досвідом.

«Оксана розповіла мені, що цей рік для неї особливий не тільки через 30-річчя Незалежності, але й тому, що минуло 30 років з того часу, як вона переступила поріг ЗОШ №3 ім. Лесі Українки м. Ковеля. (Рік випуску школи- 2001), а також 20 років з дня закінчення школи», – написав мер Ковеля.

Своєму професійному становленню жінка завдячує своїй першій вчительці Заєць Ніні Антонівні.

«Саме завдяки любові до дітей, любові до своєї професії, вона змогла посіяти зернятко своєї любові в моєму серці, – каже Оксана. – У середній школі я з нетерпінням чекала Дня самоврядування, адже одразу бігла до своєї першої вчительки проводити уроки».

Підтримати Оксану Хомич можна тут.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter