Волинянин побував у 12 країнах завдяки поїданню сала

14 Березня 2021

49-річний житель села Велицьк, що на Ковельщині, тричі отримував перемогу на змаганнях України з поїдання сала на швидкість.

Перший рекорд Михайло Киденько встановив у 2009 році –16 хвилини та 42 секунди. Через рік поїхав змагатися знову і з'їв кілограм сала за 10 хвилин і 55 секунд, розповідає Gazeta.ua.

2011 року знову взяв участь у змаганнях, але випадково. Його запросили в журі та вмовили позмагатись. Виграв із результатом 8 хвилин і 51 секунди.

«Мені пощастило, бо можу їсти будь-яке сало і без хліба. На конкурсі його дають не соленим, порізане зі свіжого кабана. Ставлять шматок хліба і часник із цибулею. Такого сала багато не всі можуть з'їсти. Присолене йде смачніше і легше. Друзі з родичами приїхали підтримати. Я не збирався брати участі, тому гуляв з ними і їли сало. Викликали на сцену і погодився позмагатись. Їм, їм, їм сало і чую, що воно вертається, бо ж перед тим шлунок напхав. Зібрав волю в кулак і порозпихав його за щоками. Погонив-погонив і пожував назад. Потім 2 шматки впали на плитку. То я їх підняв і теж доїв, бо боявся, що не зарахують», – згадує волинянин.

З 2011 року конкурсів на поїдання сала не влаштовують. Спонсор виїхав за кордон, нема кому фінансувати. Переможцям щоразу давали путівку за кордон. Чоловік завдяки салу об'їздив близько 12 країн світу.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter