Волиняни заспівали пісні легендарного українського співака. ВІДЕО

01 Грудня 2021

На честь 70-річчя від дня народження відомого естрадного співака Назарія Яремчука вокалісти Боратинської громади виконали його найвідоміші пісні.

Про це повідомляють на сайті Боратинської сільради.

У відео:

Справжній «родинний» квартет – легендарна пісня «Родина» у виконанні Сергія Шуляка, Ольги Васильчук, Ірини Смульської та Христини Смульської.

Зворушлива присвята найріднішим людям – композиція «Батько і мати» у виконанні завідувача клубу села Новостав, керівника народного аматорського хорового колективу «Пісенне перевесло» Сергія Шуляка.

Пісня «Посвята», написана Юрієм Рибчинським і Геннадієм Татарченком у пам’ять про Володимира Івасюка. Виконує настоятель храму села Боратин Іван Пахолок.

Ім’я Назарія Яремчука – це ціла епоха в українській естраді. Його образ завжди асоціювався із справжнім українцем, для якого найважливішим були родина і Батьківщина. Про доброту, справедливість, високі моральні якості співака ходили легенди, а його талант назавжди вивів його в число перших у вітчизняній естраді. Не зважаючи на те, що Назарій Яремчук пішов з життя, його творчість викликає інтерес у прихильників українського мистецтва. Такі пісні, як «Червона рута», «Стожари», «Водограй» і досі залишаються найвідомішими, візитною карткою нашої естради у світі.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter