«Вогняна дев’ятка»: волинянин креативно прикрасив свій автомобіль. ФОТО

06 Січня 2021

Олександр Чабан – власник «вогняної дев’ятки» – автомобіля, прикрашеного різнокольоровими гірляндами. Чоловікові довелося попрацювати більше ніж шість годин, щоб «одягнути» авто, проте результат йому дуже сподобався.

Сашко зізнається, що люди реагують дуже часто, знімають на телефони відео, відкривають роти від здивування. У всіх, впевнений хлопець, після зустрічі з «вогняною дев’яткою» додається святкового настрою, – розповідає «Буг».


На свята на межі 2020-2021 років на вулиці Нововолинська виїхала оновлена дев’ятка. Вогників на ній значно більше. Для того, щоб прикрасити авто, знадобилося 110 метрів гірлянд. А щоб вони світилися, в день йде 33 батарейки АА.

Зважаючи на таку «непогоду» для свят, Олександр вмикає вогні на автівці, коли на вулиці не дуже мокро та немає дощу. З нетерпінням чекає, коли все ж таки хоч би на Різдво місто прикраситься снігом.

Надихнув Олександра на святкову авантюру Нововолинськ та його люди. Приємно дарувати людям посмішки та гарний настрій, говорить Олександр Чабан.
1

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter