«Частину коштів – на допомогу медикам»: лучани продають оригінальні маски. ФОТО

27 Березня 2020

В умовах карантину кожен рятується, як може: антисептики, маски та рукавиці стали невіддільною складовою нашого сьогодення. «Ейр» – двошарові, багаторазові маски з бавовни із вишитими візерунками. Всі вони – унісекс, тобто підходять як для чоловіків, так і для жінок.

З чого складається маска від «Ейр»:
– два шари з бавовни
– кишенька, в яку можна вкласти фільтр зі спанбонда
– два одноразових фільтри, які йдуть у комплекті до кожної маски. Також можна зробити фільтр з наявних матеріалів, наприклад, ватно-марлевий.


Майстринею є Мар'яна Царук-Нікольчук, а Роман Домбровський спілкується з клієнтами та займається доставкою.

«Ейр – група однодумців, які хочуть допомогти так, як вміють і можуть. Ейр – богиня-цілителька у скандинавській міфології, яка лікує усі хвороби та рани. Ейр – стильний аксесуар. Ейр – відповідальність. Ми не можемо стояти осторонь, коли в країні ускладнена ситуація з медичними засобами, тому частину коштів від продажу буде направлено на пошив масок для медичного персоналу. Тобто туди, де вони зараз найпотрібніші. Одноразовий фільтр рекомендується міняти кожні дві години, з моменту їх використання. Одноразовий фільтр – засіб особистої гігієни і не є виробом медичного призначення!», – додають власники.


Ці маски – не є професійним медичним захистом, а лише стильна альтернатива:

«Ми робимо їх так, аби й після карантину можна було носити, як аксесуар. Маски вже давно увійшли в моду серед молоді в азійських країнах», – додає Роман.

Вартість однієї маски з двома одноразовими фільтрами 130 гривень. Обрати та замовити можна на сторінках у фейсбуці та інстаграмі.

2

Читати ще

Коментарі

Лор

Маски по 6 грн. Місяць назад самі найдорожчі були

Лору

Місяць тому, наш уряд ці маски продавав за кордон, знаючи, що наближається пандемія.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter