«Вітраж Вікенд» розсекретив локацію і розпочав продаж квитків

03 Грудня 2021

Організаторки фестивалю сучасного лайфстайлу міста «Вітраж Вікенд» розсекретили локацію дійства.

«Сiті-фест» на зразок популярних у столиці «Київнес», «Кураж Базар» чи «Всі Свої» відбудеться у Луцьку 25–26 грудня на вулиці Ковельська, 40.

«І так, ми захопили промзону!

Давайте відкинемо стереотипи та створимо класний різдвяний настрій собі на нашому заході. Луцьк — класне сучасне місто, яке давно готове до креативу, знайомства з локальними брендами та лавмарками, нетипової тусовки та переосмислення типових локацій промзони.

Ми чемно зайняли 2000 кв.м, аби розказати про культуру, місто та крафт. А ще там є фонтан, але ми не запрошуємо вас купатися в ньому. Ми запрошуємо вас на пригоду на два дні, яка дасть поштовх для розвитку нових колаборацій, цікавих знайомств та шаленої енергетики», – додають організаторки дійства.

Наголошують, що захід буде цікавим для різної аудиторії, тому сюди можна прийти із подругою, дітьми, домашнім улюбленцем, мамою, парами або великими компаніями. Локацій і змістовних новорічних розваг обіцяють безліч!

Організатори турбуються про безпеку та здоров’я відвідувачів, тому закликають зазделегідь подбати про вакцинацію себе і тих, з ким маєте намір відвідати «Вітраж Вікенд».

Квитки – за посиланням: https://kasa.in.ua/ua/luck/festival/vitrazh-vikend-2021
1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter