Успішно!

Вирушаємо на дачу: кращі іграшки для непосиди

Літо – пора відпусток, канікул і відпочинку на природі. У цей час батьки вивозять дітей на дачу – якомога далі від міського шуму та ближче до свіжого повітря та вітамінів. Чим зайняти непосиду на дачній ділянці, розповіли експерти інтернет-магазину «Будинок іграшок».

Літо – пора відпусток, канікул і відпочинку на природі. У цей час батьки вивозять дітей на дачу – якомога далі від міського шуму та ближче до свіжого повітря та вітамінів. Чим зайняти непосиду на дачній ділянці, розповіли експерти інтернет-магазину «Будинок іграшок».

Влітку діти залюбки проводять час просто неба, тому книжки, конструктори та ігри для розвитку можна поки що відкласти в сторону та віддати перевагу «вуличним» іграшкам. Багато простору, зелені галявини, тінисті дерева – все в розпорядженні маленьких бешкетників.

Будиночки, гірки, гойдалки

Для дачі неодмінно підійдуть великогабаритні конструкції, що встановлюються надворі та не прибираються на ніч. Наприклад, можна зібрати на галявині намет-будиночок або мініатюрне дитяче містечко, що стане ігровим «житлом» дитини на літній сезон. Наявність власної гірки або гойдалок на ділянці зробить літо малюка більш яскравим і сонячним.

Для тих, хто любить похлюпатися

Навіть якщо поруч із дачною ділянкою є природна водойма, дитячий надувний басейн не завадить, особливо, якщо дитина маленька. Вода в ньому чиста та прогрівається швидко, тому не доведеться турбуватися через безпеку та здоров'я дитини. Різноманітність моделей, форм та розмірів дозволяє вибрати найкращий варіант для дітей будь-якого віку. А щоб було веселіше купатися, закидайте водойму м'ячами, надувними кругами, гумовими каченятами та іншими іграшками.

Армія маленьких дачників

Водяні пістолети, бластери, пирскавки – ідеальні іграшки для спекотного літнього дня. Вони зацікавлять дітей і дозволять виплеснути енергію, не завдаючи небезпеки один одному та іншим людям. Наприклад, бластер Нерф стріляє м'якими дротиками, тому не зашкодить ані дітям, ані садовим ліхтарям, ані вікнам будинку. З такою зброєю можна влаштувати дивовижну «військову баталію», що принесе учасникам не синці та шишки, а радість і задоволення.

Його величність батут

Це ще один спосіб спрямувати нестримну енергію непосиди в безпечне русло. На якому варіанті конструкції зупинити вибір: класичному круглому батуті з високими бортиками або гумовій надувній моделі, — залежить від віку дитини. Стрибки на батуті, крім задоволення, приносять величезну користь: такі вправи покращують координацію та тренують вестибулярний апарат. Головне – щоб малюк, який стрибає високо та жваво, був у повній безпеці.

Чарівна пісочниця

Діти люблять копатися в піску: ліпити пасочки, будувати хатинки та замки, тому без пісочниці на дачі не обійтися. Щоб грати було цікавіше, захопіть відерця, формочки, лопатки, лійки та грабельки. Ігри з ними прищеплюють юному поколінню корисні навички та вчать цінувати працю.
Якщо матуся проти забруднених рук і одягу, виручить спеціальний ігровий стілець для піску та води. Ця конструкція поділена на кілька ігрових зон, якими пересуваються машинки (возять пісок), біля водойм розташувалися жабенята, по полях бігають конячки та інша живність. Пристрій залишає руки та одяг малечі сухими та чистими.

Бадмінтон та інші рухливі ігри

Веселий і азартний бадмінтон — одна з улюблених літніх ігор дітлахів і дорослих. Діти молодшого шкільного віку та підлітки майстерно пораються з ракетками та воланчиком. А ось дошкільнятам така гра, скоріше за все, не підійде. Тим, чиї маленькі ручки ще не навчилися керувати ракеткою, купуйте прості іграшки: кільцеброс, фрісбі (тарілку, що літає), бумеранг. Граючись ними, малюки потренують окомір і ручну моторику.

Ех, прокочуся!

Не можна залишити дитину влітку без власного «транспорту». Дитяча прогулянкова автівка або мотоцикл, велосипед, самокат чи біговел – вибір залежить від віку та особистих уподобань маленького гонщика. Підійдуть також ролики, або пого-стік, на якому із задоволенням пострибали б навіть дорослі, але пристрій розрахований максимум на 50–60 кг та призначений для дітей 5–15 років. Додатковий бонус «коника» полягає в тому, що він зміцнює м'язи та покращує координацію.

Варіантів захопливих дитячих ігор для дачі безліч. Під час вибору орієнтуйтесь на характер, вік і захоплення дитини. Приємного літнього відпочинку!

Додати новий коментар