Винник і Вакарчук не лякають підопічних зоопарку

25 Червня 2019

У Луцькому зоопарку спростували інформацію про те, що тварини страждають від того, що поруч, на іподромі, відбуваються гучні концерти та інші культурно-розважальні заходи.

Про це йдеться у дописі на сторінці зоо у фейсбуці.

Вчора, 24 червня, ряд волинських ЗМІ поширив інформацію про петицію, у якій йшлося про те, що підопічні луцького зоопарку страждають від голосної музики, яка лунає зіподрому під час концертів, а «високий рівень шуму стає причиною розладів здоров'я тварин».

Керівництво зоопарку запевнило, що це не так:

«Відповідально заявляємо, що маємо адекватну комунікацію з усіма організаторами масових заходів, які останнім часом відбувають на іподромі. Коли кілька років тому така проблема існувала, ми про неї заявляли за посередництва ЗМІ. Бо власне забезпечення цілковитого комфорту для тварин – то наша основна діяльність. Однак нині ця петиція не має під собою жодного підгрунтя».

Представники зоопарку завчасно обговорюють з організаторами деталі проведення заходів: зокрема, сцену та акустичну апаратуру розміщують з урахуванням того, як поширюватиметься звук на територію зоопарку, а маршрути повітряних куль під час фестивалю «Аеросфера» над зоопарком не пролягали.

До того ж, додали у КП, «дійства на іподромі не такі вже й часті».


2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter