Успішно!

Вихованці студії «Творчість» відпочивали у «Figli Migli». ФОТО

До Міжнародного дня захисту дітей команда студії «Творчість» підготувала своїм вихованцям невеликий подарунок, а саме – похід до дитячого розважального центру «Figli Migli».

До Міжнародного дня захисту дітей команда студії «Творчість» підготувала своїм вихованцям невеликий подарунок, а саме – похід до дитячого розважального центру «Figli Migli».

Відтак, 3 червня десять надзвичайних дітей із батьками, меншими братиками та сестричками поринули у чарівний світ атракціонів, лабіринтів і тематичних ігрових кімнат закладу.

Студійці стрибали на батутах та ліпили цікаві фігури з кінетичного піску, розмальовували казкових рибок та запускали їх у віртуальний акваріум, поцілювали кульками в рухомі мішені та бавилися на ігрових автоматах. 

На завершення зустрічі, надзвичайні діти отримали невеличкі подарунки й смаколики та втомлено-щасливими поверталися додому.









 

Додати новий коментар

21+

Вам уже виповнився 21 рік?

Натискаючи «Так», ви підтверджуєте, що вам 21 рік або більше, і ви маєте право переглядати цей контент

Продовжуючи переглядати «Таблоїд Волині» Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності