Успішно!

біхелсі

Вихідні у Луцьку: нестандартний маршрут для прогулянки містом

Авторський нестандартний маршрут для неспішної прогулянки Луцьком у вихідні.

Лучанка Наталія Куява влаштовує екскурсії по Західній Україні. У своєму інстаграмі вона поділилася авторським нестандартним маршрутом для неспішної прогулянки Луцьком у вихідні.

Передусім ідеї підійдуть для тих гостей, які вже встигли побачити головні архітектурні перлини міста, але й корінні лучани можуть знайти тут щось нове для себе.

«Якщо ви не вперше в Луцьку, вже бачили замок, кірху, будинок скульптора, в можливо ви в місті не на один день, то ловіть маршрут, яким часто користуються лучани на вихідних.

Порада: не кваптесь. Насолоджуйтесь.

Починаємо рухатися з Театрального майдану, йдемо до Палацу культури, на фасаді якого зустрічаємо Кликуна Музику. Тут не тільки Кликун, але й ноти пісні «Волинь моя». Познайомившись з Музикою рухаємося в сторону вулиці Богдана Хмельницького. Вона має односторонній рух, цікаву історію та з’єднує два майдани міста: Театральний та Братський міст.

З цієї вулиці повертаємо на Крилова. А тут зустрічає нас інший кликунчик і запрошує до кав’ярні «Золотий дукат», де можна посмакувати луцьким тістечком «Розалінка». Чому луцьке і чому така назва - із задоволенням вам розкажуть у кав’ярні. Неподалік знаходиться паб «Лучеськ», де можна скуштувати страви саме волинської кухні.

З Крилова виходимо на пішохідну Лесі Українки. Рекомендую призупинитися у скверику, де є пам’ятник Костю Шишку та зробити фото з луцьким поетом. І тут же, поглянувши по сторонах, помітити як в архітектурі міста зустрічаються 19 та 20 ст.

Будемо йти вниз вулицею Кривий вал. Запрошую повернути таки ліворуч в сторону центрального парку.

Дійшовши до парку, прислухайтеся до себе і зрозумійте, чого вам хочеться в першу чергу. Бо є багато варіантів. Можна просто гуляти алеями, а потім купити морозива та присісти на лавочку перепочити, спостерігаючи за перехожими. Обов’язково зайдіть до Луцької Венеції, покатаєтеся на човнику по паркових каналах, а ще тут роблять смачнющу каву і завжди мають тістечка.

Трохи далі знаходиться зоопарк, там часто проводять час не тільки діти, а й дорослі. Після цього можна пройтися до річки Стир, яка протікає через місто та, знайшовши величезний лежак, подивуватися з нього, а потім таки примірити його до себе. Життя прекрасне», – радить Наталія.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Якщо ви не вперше в Луцьку, вже бачили замок, кірху, будинок скульптора, в можливо ви в місті не на один день, то ловіть маршрут, яким часто користуються лучани на вихідних. ⠀ Порада: не кваптесь. Насолоджуйтесь. ⠀ Починаємо рухатися з Театрального майдану, йдемо до Палацу культури, на фасаді якого зустрічаємо Кликуна Музику. Тут не тільки Кликун, але й ноти пісні «Волинь моя». ⠀ Познайомившись з Музикою рухаємося в сторону вулиці Богдана Хмельницького. Вона має одностороній рух, цікаву історію та з’єднує два майдани міста: Театральний та Братський міст. ⠀ З цієї вулиці повертаємо на Крилова. А тут зустрічає нас інший кликунчик і запрошує до кав’ярні @zolotuy_dukat_lutsk, де можна посмакувати луцьким тістечком «Розалінка». Чому луцьке і чому така назва - із задоволенням вам розкажуть у кав’ярні. Неподалік знаходиться паб @lucheskpab, де можна скуштувати страви саме волинської кухні. ⠀ З Крилова виходимо на пішохідну Лесі Українки. Рекомендую призупинитися у скверику, де є пам’ятник Костю Шишку та зробити фото з луцьким поетом. І тут же, поглянувши по сторонах, помітити як в архітектурі міста зустрічаються 19 та 20 ст. ⠀ Будемо йти вниз вулицею Кривий вал. Запрошую повернути таки ліворуч в сторону центрального парку. ⠀ Дійшовши до парку, прислухайтеся до себе і зрозумійте, чого вам хочеться в першу чергу. Бо є багато варіантів. Можна просто гуляти алеями, а потім купити морозива та присісти на лавочку перепочити, спостерігаючи за перехожими. Обовязково зайдіть до @lutska_venetsija, покатаєтеся на човнику по паркових каналах, а ще тут роблять смачнющу каву і завжди мають тістечка. ⠀ Трохи далі знаходиться зоопарк, там часто проводять час не тільки дітям, а й дорослі. ⠀ Після цього можна пройтися до річки Стир, яка протікає через місто та, знайшовши величезний лежак, подивуватися з нього, а потім таки примірити його до себе. Життя прекрасне. ⠀ Ось такий міський маршрут вихідного дня, а щоб нічого не поплутали, кріплю посилання на google maps у шапці профілю))

Допис, поширений

 

Додати новий коментар