Відомому співаку у Луцьку виписали незрозумілий штраф за парковку і йому заблокували картку. ФОТО

12 Серпня 2023

У Луцьку муніципали виписали штраф за паркування авто відомому співакові Олександру Положинському. Внаслідок цього чоловіку заблокували картку.

Про це артист повідомив у фейсбуці, пише ВСН.

Як розповів у соцмережах Олександр, 24 липня 2022 року, через місяць після повернення з фронту, він був у рідному Луцьку, куди його відпустили на декілька днів для розв'язання певних питань забезпечення роти, якими військовий тоді активно займався у вільний від навчання час.

Користуючись нагодою, за підтримки Вєтри, Олександр з Іваном Маруничем організували концерт зі збором коштів для волонтерського штабу Ангар.

Поки вони грали концерт, їхні автомобілі були припарковані без порушення правил, однак це не завадило комусь із місцевої муніципальної варти виписати їм штрафи.

Іван свій штраф одразу сплатив, Олександр Положинський же вирішив, якщо немає порушення, то нема й за що платити, і вирішив свій штраф оскаржити.

Проте пізніше він повернувся в частину, де купа нових справ, переїздів, навчань та переведень, а також випуск пісні «Як Ти Там?».

Згадав про несправедливий штраф Олександр вже аж коли приїхав у відрядження до Києва.

Він звернувся по допомогу до адвоката Дмитра Ігнатова. Дмитро погодився з Олександром, що штраф виписано безпідставно, але, на жаль, час для можливого оскарження вже минув.

Як результат, у п'ятницю, 11 серпень співаку заблокували кошти на волонтерській картці.

«Сплачувати несправедливий штраф я не хочу принципово, але схоже система тут перемагає і дає чудові підстави для нових зловживань», – йдеться в дописі.

Однак, користуючись можливостями соцмереж, чоловік опублікував два фото з місця події, зроблені значно пізніше для адвоката.

«Моя машина була припаркована десь так, як та сіренька на останньому фото», – пише Олександр.

«Увага, знавці ПДР, питання! Чи є порушення правил в такому паркуванні? Якщо є – сплачуватиму штраф не з відчуттям несправедливості, а з почуттям смиренної присоромленості. Звісно, платитиму зі своїх коштів, а не з ваших донатів», – додає співак.

В коментарях мешканці міста додають, що подібні штрафи виписували багатьом, оскільки дія знака 3.34 розповсюджується на тротуар.

«Спецом створена ситуація, для сшибання бабла», – додають у коментарях.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter