Відомо, чи прикрашатимуть ялинки у Луцьку до новорічних свят

25 Листопада 2022

Наразі у Луцьку ще не вирішили, чи прикрашатимуть до новорічних свят Театральний майдан. Проте є ідея прикрасити ялинки у центрі міста саморобними іграшками зі світловідбиваючого матеріалу.

Про це Луцький міський голова Ігор Поліщук розповів VSN.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З 15 ГРУДНЯ: ВІДОМО, ДЕ У ЛУЦЬКУ МОЖНА КУПИТИ ЯЛИНКИ

«Зараз настільки складна ситуація, що ми про це ще навіть не думали. Однозначно, що ніяких нових гірлянд чи прикрас не купуватимемо. Щодо увімкнення ялинки, то рішення ще не прийняте. Будемо бачити по ситуації. Навіть якщо це і буде, то мінімально.

Сьогодні до нас звернулися дітки, які відвідують гуртки та художню школу з ідеєю власноруч виготовити прикраси зі світловідбиваючого матеріалу. Вони не потребують електроенергії й ними ми можливо й прикрасимо наші ялинки. І діткам буде приємно, бо їхні іграшки будуть на головній ялинці, а нам не доведеться витрачати кошти на оплату електроенергії», – зазначив міський голова.

Проте, за його словами, питання прикрашання Театрального майдану буде ще обговорюватися.

«На усіх інших вулицях універсальна ілюмінація і так встановлена. Її не знімають після новорічних свят, і у мирний час вмикали на інші свята. Так що на сьогодні стоїть питання лише стосовно Театрального майдану», – зазначив Ігор Поліщук.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter