Відомий футболіст з Луцька вивіз до Росії колекцію ікон на космічну суму

01 Листопада 2021

Найтитулованіший футболіст України Анатолій Тимощук контрабандою вивіз з України колекцію ікон на суму близько 10 мільйонів євро. У злочині його звинуватила колишня дружина.

Про це пише «Сьогодні» з посиланням на інтерв'ю fanday.net.

Під час подружнього життя з Надією Навроцькою Тимощук зібрав колекцію дорогих ікон. Але після розлучення він забрав цінності із собою в Росію.

«Контрабандою в особливо великому розмірі Тимощук їх вивіз до Росії. Він колись розповідав, що це українське надбання тощо. Але вивіз їх до Росії, і вони перебувають у підвалі його помешкання на Крестовському острові. Це були наші ікони, але, власне, не можна вивозити такі цінності з України.

Але Тимощуку можна – чому ні? В Україні, якщо є "бабки" та "рішали" за спиною, то можна все – і кордон відкрити на мільйони, і вивезти все, що хочеш. У нас правила та закони лише для простих людей», – розповіла Надія Навроцька.

Також колишня дружина футболіста розповіла, що Тимощук зміг спокійно вивезти своє майно з Донецька і навіть отримав грамоту від самопроголошеного уряду ДНР.

«А з Донецька теж Тимощук вивіз через свої зв'язки наше майно, все, що міг, до Росії. А чому б і ні? У перші роки війни Тимощук отримав навіть якусь грамоту від керівництва ДНР.

Тож із Донецька теж може вивозити що хоче. Тому я переконана, що з Росії Тимощук не збирається взагалі ніколи повертатися до України. Туди, в Росію, вітер йому якось дме сильніше, а він за вітром", – додала Навроцька.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter