Відомий бізнесмен балотуватиметься на посаду Луцького міського голови. ВІДЕО

22 Серпня 2020

Громадський діяч та власник джаз-клубу «Цитра» Віктор Грисюк балотуватиметься на посаду Луцького міського голови на місцевих виборах. Лучанин формує команду професіоналів, які здатні зробити місто комфортнішим та безпечнішим.

Про це повідомляє пресслужба Команди принципових, – пише galinfo.

Віктор Грисюк протягом 18 років громадської діяльності формував імідж міста. Він організував багато міжнародних фестивалів та бізнес-форумів, на які до Луцька приїздили зірки світового рівня, депутати Європарламенту, іноземні інвестори. Про Луцьк заговорили у Токіо і Нью-Йорку, Польщі та Австралії.

Повідомлення на фейсбук-сторінці лучанина про намір перемогти на виборах мера викликало чималий резонанс. На відео із закликом приєднуватися до команди принципових професіоналів, які зроблять Луцьк не «терористично привабливим», а справді європейським містом, відгукнулося багато знаних лучан, фахівців у різних сферах.

«Чому я вирішив балотуватися на посаду міського голови? Я не хочу, щоб Луцьк був периферією з перевагами лише для обраних. Тому і об’єдную принципових лучан, які напишуть і втілять у життя справжню стратегію розвитку міста комфортного і безпечного, а не «терористично привабливого». Місто творять люди і час принципових настав!», – зазначив Віктор Грисюк.

5

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter