«Від сьогодні і в мене нові виклики», – відомий лучанин очолюватиме бізнес-проєкт

12 Серпня 2021

Луцький бізнесмен, голова правління ГО «Принцип» Віктор Грисюк очолюватиме бізнес, де спільно з партнерами та інвесторами з України та ЄС, працюватиме над тим, щоб Україна стала чистіша та екологічно безпечніша.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ЗРОЗУМІВ, ЩО ТАКЕ ЗАМАХ НА ВБИВСТВО»: ВІДОМИЙ ЛУЧАНИН ПОТРАПИВ У МОТОРОШНУ СИТУАЦІЮ. ФОТО

Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці:

«Як писала геніальна Ліна Костенко: "і кожен фініш – це, по суті, старт". Від сьогодні і в мене нові виклики.

Дуже багато років я віддав громадським організаціям, а бізнес був для мене завжди вторинним, так щоб були можливості мати ресурси на ідеї...

Але сьогодні я прийняв рішення очолити один бізнес, де спільно з партнерами та інвесторами з України та ЄС, будемо працювати над тим, щоб Україна стала чистіша та екологічно безпечніша.

Багато роботи в бізнесі тепер забиратиме мій час та ресурс, але я впевнений, що тут зможу реалізувати не лише економічно вигідні проєкти, але й які підуть на благо країні.

Я не зав'язую з громадським сектором. Особливо з культурою та просвітництвом, в мене й надалі є ГО "Принцип", з якою входжу до мережі "Громадські ініціативи України", звичайно я буду за можливості допомагати проєктам які працюють над розвитком громад, особливо культури та просвітництвом, звісно я завжди готовий підтримати, проконсультувати, посприяти, поділитися досвідом.

P.S. Якщо є цікаві ідеї у сфері утилізації відходів, перероблюванню, зеленій енергетиці, стартапи, пропозиції, обмін досвідом, співпраця тощо, готовий до спілкування. Але в приват».

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter