Відоме луцьке кафе знову відкрило двері для відвідувачів

31 Серпня 2019

Після прецеденту з отруєнням та подальшого епідемічного розслудування луцьке кафе «Базилік», що на вулиці Кравчука, 11а знову відкрило двері для відідувачів.

Про це повідомили на сторінці закладу в інстаграмі.

«Шановні гості мережі "БАЗИЛІК"!!! З приємністю повідомляємо про відкриття нашого закладу на Кравчука після епідемічного розслудування яке проводилось із 16 серпня!

За час, що минув, ми дуже багато зробили для, власне, встановлення усіх обставин та причин, виявлення можливих інших загроз, переглянули внутрішні процедури якості, повноваження кожного члену персоналу.... І метою усієї цієї роботи залишалось та є пріоритетним єдине – якість і безпечність послуг своїм гостям.

Весь цей час наша команда була на постійному зв'язку з гостями, які захворіли та їхніми лікарями, намагаючись забезпечити якнайкращий догляд і лікування.

Ми переглянули роботу із постачальниками сировини. Встановили нові контакти із лабораторіями якості, спеціалістами з харчових технологій, лікарями та іншими прекрасними спеціалістами

У цьому контексті маємо подякувати представникам контролюючих органів які надавали професійні поради щодо організації певних процесів.

Звичайно, цей випадок змусив нас змобілізуватись на виконання значного обсягу роботи та запровадження нових процедур і процесів. Показав недоліки організаційної структури. Проте ми вдячні кожному члену нашого персоналу за таку консолідацію навколо розв'язання складної ситуації.

Звісно, що робота із удосконалення процесів триватиме і поки рано ставити крапку. Робота над висновками триває і найближчим часом буде проведений аудит усієї нашої мережі.

Будемо раді вітати Вас у мережі ресторанів "Базилік"», – йдеться в повідомленні.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter