Переселенець зі Слов'янська відкрив бізнес на Волині. ФОТО
Власну справу на Волині започаткував переселенець зі Слов’янська Донецької області Андрій Зволинський
25 Липня 2022
Успішно!
Жінка каже, що коли сусіднє місто Ізюм опинилося під окупацією, вирішила, що потрібно виїжджати.
Педіатриня Тетяна Неклюдова приїхала у Луцьк торік у квітні зі Слов'янська, Донецької області. У рідному місті працювала медичною директоркою обласної дитячої лікарні.
Жінка каже, що коли сусіднє місто Ізюм опинилося під окупацією, вирішила, що потрібно виїжджати. Розповідає: люди в паніці втікали, куди очі дивилися, навіть у піжамах в потяги сідали, аби лише не залишитися під обстрілами та в окупації, передає Суспільне.
«Страшніше окупації нічого немає, ніхто так жити не захоче. Ну, я не знаю, як ніхто, але для себе я точно знаю, що я б не змогла. Ми ж українці, це наша держава, а ту прийдуть чужі люди і як, ми їм служити повинні?», – говорить лікарка.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «COOL MEDIA SCHOOL»: ПЕРЕСЕЛЕНКА З ХАРКОВА ВІДКРИЛА В ЛУЦЬКУ ДИТЯЧУ МЕДІАШКОЛУ
Пригадує, коли приїхала до Луцька, то одна жінка відмовила їй в оренді житла, дізнавшись, що вона переселенка з Донеччини, а тоді зустріла іншу, яка надала безплатне житло, де мешкає й донині.
Тетяна Неклюдова каже, що найважче на новому місці було повністю перейти на українську мову, проте як почались перші бомбардування на Київ, Харків, то перша думка була – ніколи більше російською не розмовляти. А якось, – каже, – в Луцьку на дверях в магазин за склом прочитала плакат :«шановні російськомовні, коли ви пробуєте говорити українською – ви не смішні, а милі». Я це прочитала і мене так це вразило, з того часу я намагаюся розмовляти українською, – говорить переселенка.
Жінка каже, що щодня думає про перемогу й чекає дня, коли зможе повернутися додому.