Види електричних вафельниць

19 Січня 2023

Щоб поласувати смачними бельгійськими, віденськими або іншими вафлями, сьогодні не обов’язково відвідувати кафе. Придбавши відповідний електроприлад, готувати смаколики можна в себе вдома хоч щодня.

Великий асортимент вафельниць ускладнює їх вибір. Пропонуємо розібратись у видах продукції, яку можна знайти на полицях магазинів.


Які бувають вафельниці

Двосторонні пательні дозволяють випікати вафлі різної форми і товщини. Маючи такий прилад, всього за кілька хвилин можна приготувати смаколики за бельгійським, англійським, віденським або американським рецептом. Вони можуть мати форму квадратів, трикутників, сердечок, горішків, рожків і трубочок.

Вибираючи вафельницю, потрібно враховувати особливості рецептів. Так для випікання трубочок потрібні пластини з дрібним рельєфом. Вироби для приготування ріжків комплектуються конусом, який дозволяє звернути вафлю в ріжок. Крім відповідних форм, внутрішня частина таких пателень має глибокі клітинки.

Віденські вафлі мають клітинки середньої глибини. Для їх випікання використовують класичні круглі вафельниці. За бажанням, перед подачею смаколики можна попередньо згорнути. Також на ринку є прилади зі зйомними робочими пластинами. Вони дозволяють випікати десерти в різних формах і за різними рецептами.


Критерії вибору

Якісний функціональний прилад зробить ваші сніданки різноманітними та полегшить приготування десертів. Купуючи вафельницю, особливу увагу потрібно приділяти:
– матеріалу, з якого виготовлений корпус (метал або міцний пластик);
– покриттю поверхні для випікання (усі сучасні прилади мають антипригарне покриття);
– потужності електричного приладу (для дому достатньо 750-4000 Вт);
– функціональності та набору додаткових елементів.

Потужність впливає на час роботи приладу. Якщо вона невелика, безперервно готувати випічку можна протягом 15-20 хвилин. Потужніша техніка може працювати без зупинки до однієї години. При виборі показника орієнтуватись потрібно на кількість членів сім’ї, яких ви бажаєте пригощати ласощами одночасно.

Сучасні електроприлади оснащуються термостатом, який регулює нагрівання поверхонь. Для контролю ступеня підсмажування слід вибирати прилади з терморегулятором. Звуковий або світловий сигнал сповіщатиме про готовність випічки.

Наявність у моделі поворотного пристрою дозволяє рівномірно розподілити рідке тісто на внутрішній поверхні. Окремі вафельниці дозволяють вибирати потрібну ступінь прожарювання та мають рідкокристалічний дисплей для виводу даних.

Залежно від моделі, прилад може комплектуватись знімними поверхнями, мірною тарою для приготування рідкого тіста, засоби для виїмки готової продукції.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter