Відеомарафон, танець та вірші: у волинському ліцеї вшанували жертв Голодомору

28 Листопада 2020

У Рожищенському ліцеї № 4 провели інформаційно-просвітницькі заходи для того, щоб вшанувати пам’ять жертв Голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій.

Про це виданню «Район. Рожище» повідомили у навчальному закладі.

Учні 10-А класу на чолі з міністром шефської допомоги Оксаною Дудар провели відеомарафон «Ти кажеш, не було Голодомору?», у якому висловили звернення до усіх небайдужих українців.

Бібліотекарка школи організувала книжково-ілюстративну виставку художньої та документальної літератури «Тільки пам’ять не сивіє».

Старша група танцювального гуртка під керівництвом Наталії Янчинської підготували хореографічну композицію «І плакала свіча в скорботі», залучивши до постановки учнів других та третіх класів.

У 7-А класі пройшла година пам’яті й скорботи «Хронометр незабутнього». Учні читали вірші, спогади очевидців тієї страшної трагедії, переглянули відеоролики Українського інституту національної пам’яті «Історія гідності. Голодомори» та «Убиті голодом». Ця виховна година запам’яталась усім завдяки емоціям суму, жалю і співпереживання, які відчувалися у кожному слові й русі її учасників.

Завершився день скорботи загальношкільною акцією «Свіча пам’яті», під час якої на шкільному подвір’ї представники від класів і вчителі запалили лампадки та вшанували померлих від голоду хвилиною мовчання.«28 листопада закликаємо кожну українську сім'ю о 16:00 приєднатися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті усім померлим від голоду», – закликають у школі.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter