«АБО|АБО» та «Заголовок Зерн.О»: вінницький артцентр «MŌNTAЖ» презентує у Луцьку два перформанси
По завершенню показу усі охочі зможуть поспілкуватися із митцями.
21 Листопада 2024
Успішно!
Цікава, різноманітна та корисна програма зібрала представників усіх інвестиційних проєктів у п’ятницю, 26 липня
У компанії «VolWest Group» відсвяткували День торгівлі. Це – традиційне корпоративне свято, яке збирає топменеджмент із року в рік.
Цікава, різноманітна та корисна програма зібрала представників усіх інвестиційних проєктів у п’ятницю, 26 липня. Про це повідомляє Бізнес.Район.
Насичений захід почався навчанням для керівників та топменеджерів різних напрямів у синій залі кінотеатру «Адреналін», а завершився перформансом та відкриттям виставки Радислава Дзюби у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків.
Генеральний директор компанії VolWest Group Роман Корсак привітав присутніх та розказав про роботу компанії в умовах війни.
«З початку повномасштабного вторгнення ми провели навчання з тактичної медицини для тисяч військових та цивільних, зібрали тисячі тактичних рюкзаків для медиків на фронт, пошили десятки тисяч турнікетів. За майже два з половиною роки бізнес зібрав та передав військовим понад 30 тисяч сухпайків, надав українцям 300 тонн гуманітарної допомоги. Без допомоги не залишились і тварини: спільними зусиллями бізнеси компанії VolWest Group надали 151 тонну корму для собак та котів. Частина з цих кормів поїхала в найбільший притулок на Київщині, що пережив окупацію», – розповів керівник.
Один із пріоритетних напрямів роботи компанії під час війни – тактична медицина на турнікети. З перших днів повномасштабного вторгнення тут почали розробляти власну технологію виготовлення турнікетів, п’ята генерація яких отримала державний сертифікат. Якісні турнікети компанії «Технопарк» продовжують рятувати українських військових на найгарячіших напрямках.
Артбатальйон у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків – це особливий проєкт, який дає можливість кожному стати творцем, покращити свій емоційний стан через мистецтво. За участі різноманітних митців та музичних колективів в музеї провели понад 200 артзаходів для дітей та дорослих.
«Ми провели 200 артзаходів і продовжуємо їх проводити для Перемоги. Також цього року художник Петро Антип завершив роботу над найбільшою картиною у світі – Космогонією, яка займає три стіни в розподільчому приміщенні. Розподільчий центр і сам став частиною проєкту», – зауважив Роман Корсак.
Навчання на тему «Колесо безсмертної організації за системою СІТКАР» провів виконавчий директор VolWest Group Петро Кульпач. Він розказав про основні моделі системи, розповів про стадії життєвого циклу компанії, вчив на всесвітньо відомих прикладах відрізняти життєздатну систему від нежиттєздатної.
«Маємо забезпечити відкритість наших організацій, взаємодію з клієнтами, владою, конкурентами та професійними тусовками. Ми забезпечуємо синергію в організації та налагоджуємо зворотний зв’язок із клієнтами, постачальниками та працівниками», – пояснив Петро Кульпач.
Після теоретичних навчань спеціалісти та менеджери перейшли до зали Кумановського в Музеї, щоб отримати практичні навички з тактичної медицини від досвідчених інструкторів. Тетяна Репницька, Сергій Васильков, Катерина Футрук та Сергій Парфенюк провели насичений та потужний вишкіл.
Учасники навчання вправлялися з турнікетами, робили штучне дихання, накладали пов’язки на «поранені» голови та кінцівки та евакуйовували «поранених» з «поля бою» на м’яких ношах і без них.
На завершення провели комплексне тренування в умовах звукової та візуальної імітації бойових дій: у залі без освітлення, заповненій димом, зі звуками вибухів та світловими спалахами найхоробріші з присутніх накладали турнікети без допомоги інструкторів.
Після насиченого тренування на учасників очікувало продовження у чільній залі Музею сучасного українського мистецтва Корсаків: художник із Сумщини Радислав Дзюба продемонстрував виставковий проєкт «Шосте вимирання».
Артпроєкт за мотивами книги Елізабет Колберт про шосте вимирання, спричинене людством, який Радислав Дзюба подав через перформанс, аби спонукати глядачів до роздумів, залишаючи приховані секрети.