Від дошкільнят до дорослих: у ClubOK англійська стає доступною

15 Серпня 2020

Зізнайтеся: навіть якщо ви стовідсотковий фахівець своєї справи, але не знаєте англійської, то після кожного закордонного відрядження обіцяли собі точно вивчити. Або розумієте, що життя може змінитися після вивчення іноземної мови. Або ви мама – а скоро навчальний рік, і вже вкрай треба знати, де дитина додатково займатиметься. Час визначатися і братися за справу.

Чому ClubOK

Сучасний формат занять в комфортному офісі у центрі міста Луцька. Заняття відбуваються у дружній та комфортній атмосфері. Ви збагачуєте словниковий запас одночасно з правильною вимовою та написанням. Тому в центрі вивчення англійської ClubOK процес пришвидшується.

Особистісний підхід

Кожен студент навчається у власному темпі. Саме тому команда ClubOK розробила три формати занять: груповий, індивідуальний та комбінований. Групові заняття, як правило, обирають новачки, адже це чудова можливість живого спілкування. Індивідуальні уроки цікавлять студентів, які вирішили поглиблено вивчити мову, або ж потребують спеціалізованих лексичних знань.

Методи засвоєння

Відчуйте різницю засвоєння іноземної мови на цікавих заняттях із сучасними методами викладу. У ClubOK – інноваційний підхід подання нового матеріалу, багато інтерактиву та миттєвий зворотний зв'язок. Завдяки цьому студенти володіють актуальною англійською для подорожей, навчанням за кордоном, переговорів з іноземними партнерами тощо.

Як стати студентом ClubOK

Перше і найважливіше – бажання та/або потреба вивчати іноземну. Буде ціль – у ClubOK нададуть засоби для її досягнення і стануть з вами поруч на шляху до її втілення.

Друге – власне, зателефонувати за контактним номером +38 050 995 71 53 або завітати за адресою: місто Луцьк, вулиця Винниченка, 14. Вам з радістю дадуть відповіді усі запитання й підберуть максимально вдалу форму/концепцію/програму навчання.

Третє – прийти на перше заняття й приступити до справи.3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter